Майріс БРІЄДІС: «Кличко зламав мені ребро і сказав, що вб’є у спарингах» – Спорт.ua

Чемпіон світу за версією IBF у першій важкій вазі Майріс Брієдіс розповів про свої спаринги з Віталієм та Володимиром Кличком.
 
«Я спарингував з обома братами Кличками, які свого часу були монстрами, коли ще перебували на піку. Я стояв з Віталькою, п’ять тижнів був на зборах. Мені ще Володимир зламав ребро. Я про це не говорив, бо розумів, що якщо скажу про зламане ребро, то мене відправлять додому.
 
Я з Віталіком боксував, і Володимиру не подобалося, що я йому накидав досить неприємно. Він стояв із кухарем – я забув, як його звуть. Ми з ним потоваришували, і він сказав мені: «Майрісе, Володимир заявив, що вб’є тебе на спарингах».
 
Щоразу він хотів мене просто побити, казав, щоб я виходив першим. Він хотів дати мені прикурити, доки був свіжим. Слава богу, не виходило, але один раз він мене затиснув і нишком дав по ребрах. У мене зламалося ребро, і я міг спати лише на спині. Я подумав, що не говоритиму, бо мені потрібні були гроші, адже туди більше приїжджають заробляти. Мабуть, він не зрозумів, що зламав ребро, і продовжував цілитися в голову. Мені це було в плюс», – сказав Майріс Брієдіс.

Читайте також: Колишній суперник Усика кинув виклик Альваресу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *