МАКСИМЮК: «Рикун перед матчем випивав 150 грамів, це надавало йому кураж» – Спорт.ua

Екс-хавбек збірної України та українських клубів Роман Максимюк розповів про іншого відомого футболіста Олександра Рикуна та його пристрасті до алкоголю.

«Рикун міг перед матчем випити 150 грамів. У день матчу. Але він казав, що це надає йому куражу, він починає на полі творити. Він говорив, як не вип’є, у нього апатія. Я не знаю, чому так, це його організм. Він колись випивав, то не перенавантажував себе на полі. Це його окриляло, він ловив кураж. Його пас, гострі передачі, бачення поля – це нікуди не дівалося. Може, людині так краще було.

Із цим боролися Павлов, Маркевич, Кучеревський. Так, Рикун після матчу міг перебрати. Не було такого, що він не приходив на тренування. Але після матчу він міг приходити в дуже поганому стані, і вже лікар не міг дати дозвіл на його участь у тренуванні. Тиск та пульс зашкалює. Це занадто.

Де міг випити? Прямо на базі. Особисто я був у шоці. Як я дізнався? Особисто це я бачив. Він казав мені: «Я не можу інакше». Це унікальний випадок», – сказав Максимюк.

Читайте також: Роман МАКСИМЮК: «За три місяці програв у казино все, що я мав».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *