Малиновський дуже образився на мене© Петраков розповів про конфлікт з одним із лідерів збірної України – FootballHub

Ціна перемоги

Наставник збірної України Олександр Петраков на післяматчевій пресконференції відповів на запитання журналістів, в яких розповів, чи задоволений він нічийним результатом із чинними Чемпіонами світу (1:1) та про тактичні зміни перед і походу поєдинку. Також очільник нашої національної команди розповів про певний конфлікт із Русланом Малиновським:

— Наприкінці матчу ви замінили Шапаренка на Сидорчука. Це означало, що ви погодилися з результатом гри? Чи задовольнив він вас, враховуючи турнірне становище?

— Ми грали зі збірною Франції, стільки людей прийшло… Невже я повинен був випускати трьох чи чотирьох нападників? Так, наприкінці матчу я хотів зберегти результат.

— Розкажіть про свої емоції під час матчу. Що ви переживали?

— Чесно кажучи, я навіть погано орієнтувався в підтрибунних приміщеннях НСК Олімпійський. Це національний стадіон твоєї рідної країни, дуже висока відповідальність, я розумію, що треную національну збірну, прийшло багато народу. Було важко. Але коли гра почалася, я вже втягнувся.

Можна сказати, бойове хрещення на Олімпійському я пройшов. Шкода лише, що не виграли. Пропустили м’яч якийсь не такий…

— Що ви розповідали Сікану перед виходом на заміну?

— У мене всі про це запитують. Я сказав, щоб він не просив передачу в ноги, а біг за спини захисникам збірної Франції. Вони вже були втомленими.

— Погба накривали відразу кілька гравців. За відсутності Мбаппе головною загрозою ви вважали саме його?

— Збірна Франції має ким замінити Мбаппе та інших. Що стосується Погба, то ми просили на установці, щоби Яремчук опускався та накривав його. Це зірка світового футболу.

— Малиновський знову не потрапив до основи. Що з ним відбувається?

— Я знайомлюся з командою, ми граємо за новою схемою. Ми поспілкувалися з Малиновським, коли він прибув до збірної. Щоби ви розуміли, він ображається, що я його не поставив до складу. Я з ним поговорив. Не знаю, як буде далі. Він дуже образився на мене. Я попросив у нього вибачення. Я тільки прийшов у команду. Мені в цій схемі потрібні гравці, які мають флангову швидкість. Будемо з Русланом ще розмовляти, подивимося, як буде далі. Як кажуть треба переспати з цим.

— Що ви сказали гравцям у перерві? Який був план на другий тайм?

— Сказав, що граємо за тією ж структурою, що потрібно витримати 10 хвилин і не пропустити. Чому не витримали? Це футбол. Збірна Франції — чинний Чемпіон світу. Я вдячний своїм хлопцям за все, що вони зробили. Ми залишаємося в грі.

— Шапаренко зіграв сьогодні так, що буде в стартовому складі в наступних матчах?

— Ми проводили поєдинок із Казахстаном. Не можна відмовитися від ротації. Я все це тримав у голові. Микола не грав із Казахстаном у стартовому складі. Після того поєдинку сьогодні вийшли п’ятеро свіжих гравців. Дай Бог, щоб нам було ким робити ротацію на даному рівні. Ще раз подякую Шапаренку та іншим хлопцям за цю гру.

— Ви вже знайшли спільну мову з командою, з її лідерами? Це вже ваша команда?

— Це неможливо, щоб команда вже стала моєю. Потрібен час. Ще раз подякую Андрієві Шевченку, Андреа Мальдері й Мауро Тассотті. Вони дуже багато зробили для нашої збірної за п’ять років.

Читайте також: І Лондон дуже сильно зашумів. Пірло може очолити відомий клуб АПЛ?!

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *