Манчестер Юнайтед переміг Крістал Пелас у дебютному матчі під керівництвом Рангніка, Тоттенхем розгромив Норвіч — Футбол 24 – Футбол 24

Астон Вілла – Лестер – початок о 18:30

Центральною подією дня в Англії став дебют Ральфа Рангніка на чолі Манчестер Юнайтед. “Червоні дияволи” трималися в шести очках від зони ЛЧ, тож перемога над Крістал Пелас в рідних стінах була життєво необхідною – втім, відкрити рахунок до перерви господарям не вдалося. МЮ в принципі створив невелику кількість моментів: кілька панічних ситуацій в штрафному “орлів” завершились заблокованими ударами, а пострілу Далота з меж карного майданчика в дальню дев’ятку трішечки не вистачило точності.

По перерві МЮ продовжував володіти ініціативою, але перший момент створити вдалося аж на 68-й хвилині, коли Теллес зі стандарту влучив у поперечину. Пелас же міг шокувати “дияволів” на 75-й з кутового – Томкінс скинув подачу на Айю, а той пробив з мінімальної відстані. М’яч пройшов у сантиметрах від лінії воріт, а Гехі не встиг замкнути.

Вест Хем яскраво перестріляв Челсі – резервіст Мойєса став випадковим героєм вогняного дербі

За таке марнотратство покарання прилетіло миттєво: Бруну Фернандеш запустив на правий край штрафного Грінвуда, той покотив на Фреда, а бразилець ефектним ударом поцілив в ліву дев’ятку – 1:0! Саме цей гол і вирішив долю протистояння. Манчестер Юнайтед святкує перемогу.

В паралельному матчі Тоттенхем приймав Норвіч. Підопічні Антоніо Конте стартували дуже круто, відкривши рахунок вже на 10-й хвилині внаслідок ефектного слалому Моури – Лукас обіграв трьох захисників, обстукався з Соном і вистрілив у праву дев’ятку з меж штрафного. 1:0! Втім, після цього Фортуна відвернулася від лондонців: на 24-й хвилині через травму довелося замінити Регілона, на 30-й Кейн не зміг точно замкнути простріл Сона вздовж лінії воротарського, а на 35-й Девіс не пробив у порожні ворота.

По перерві Норвіч продовжував пручатись, ледь не зрівнявши рахунок на 61-й хвилині (Пуккі пробив над поперечиною). Втім, у середині другого тайму “півні” таки дотиснули “канарок”. На 67-й Кейн завдав потужного удару після скидки від Догерті, Крул виручив, але після кутового й подальшої метушні ворота розстріляв Санчес. 2:0. На 77-й же класна комбінація за участі Скіппа, Девіса та Сона завершилась пострілом корейця з меж штрафного в дальній нижній кут – 3:0! Саме з цим рахунком матч і добіг кінця.

Лідс вдома зустрівся з Брентфордом. Перший тайм виявився дуже бідним на моменти, але господарям вдалося забити – це Робертс на 27-й хвилині замкнув крос Рафіньї з флангу на дальню стійку. 1:0! Саме з цим рахунком команди й відправились відпочивати.

На початку другого тайму Брентфорд перегорнув гру, а головним героєм в цей період став Канос. На 54-й хвилині він прорвався лівим флангом і прострілив у штрафний, а м’яч після рикошету підхопив Баптіст – його точний удар зрівняв рахунок. На 57-й та 59-й хвилинах Канос міг забивати сам, а на 61-й він таки досяг свого, прийнявши проникний пас від Баптіста й вистріливши під поперечку з правого краю штрафного. 1:2!

Цей рахунок тримався до останніх секунд, однак відсвяткувати перемогу гостям не судилося. На 5-й компенсованій хвилині Бемфорд замкнув скидку на дальню стійку після подачі з кутового – 2:2! Нічия на Елланд Роуд.

Арсенал забив МЮ рідкісний гол – партнери екс-нападника Динамо показали, як працює фейр-плей у подібних моментах

Source: news.google.com