Мартелл-2021. Результаты индивидуальной гонки юниорок – Федерація біатлону України

Перший етап Юніорського Кубка IBU в італійському Италия Мартелл-валь-Мартелло продовжився індивідуальною гонкою юніорок. Стартовий лист у молодих спортсменок був набагато коротшим, ніж у юніорів – стартувало менше на три десятки учасниць. Проте конкуренція все одно була серйозною.
 
Наші юніорки в індивідуальній гонці порадували досить якісною стрільбою.
Першою з українок стартувала Юлія Городна. Лише два образливі промахи допустила спортсменка – у першій стрільбі стоячи. Інші мішені підкорилися Юлі без особливих проблем, хоча на двох рубежах стрільби стоячи вона витратила чимало часу.
 
Оксана Москаленко стала єдиною з наших біатлоністок, у кого “не пішла” стрільба. Тільки третій рубіж без штрафу пройшла Оксана, а сумарні 4 промахи не дозволили зайняти місце вище. Але ходою по дистанції Москаленко була найкращою з українок сьогодні. Як результат – гідне 20 місце.
 
Олександра Меркушина до другої стрільби, на якій припустилася однієї помилки, йшла у проміжному протоколі першою. На жаль, Сашу зняли з гонки через прикру помилку – молода спортсменка сплутала місце для стрільби, і на другому своєму рубежі стріляла лежачи замість стійки.
 
Олена Городна та Ганна Скрипко до екватора гонки вселяли надії. В обох усі постріли на перших двох рубежах потрапили в ціль. Але друга стрільба лежачи стала “каменем спотикання” для Олени – відразу дві штрафні хвилини відкинули її далі від надій на п’єдестал. Хоча у фінішному протоколі Олена на 2,5 секунди випередила сестру, маючи аналогічну кількість промахів і стала десятою – найкращий результат для нас у цій гонці. Юля – 12-а.
 
А ось Ганна благополучно розправилася з усіма мішенями і на третій, і на заключній стрільбі. Щоправда, стартувавши в останній стартовій групі, не могла показувати таку швидкість, щоби претендувати навіть на квіткову церемонію. Але абсолютна точність дозволила їй замкнути топ-15 найкращих.
 
У підсумку всі чотири біатлоністки з України, які завершили гонку, розмістилися у першій двадцятці. Також відзначимо скорострільність Ганни та Олени – вони стали третьою та п’ятою (відповідно) за цим показником серед усіх учасниць.
 
Призерами гонки стали Сара Скаттоло, Луїзе Мюллер та Селіна Марія Кастль, кожна з яких двічі помилилася на стрільбищі. Але Скаттолло виграла за рахунок чудового ходу, увійшовши до трійки за швидкістю.

Завтра на юніорському кубку день відпочинку. А в неділю відбудуться естафети.

  Індивідуальна гонка. Юніорки
  1.  Сара Скаттоло  (1+0+1+0)  43:18,7
  2.  Луізе Мюллер  (0+2+0+0)  +1:04,8
  3.  Селіна Марія Кастль  (1+0+1+0)  +1:40,8

10. Олена Городна  (0+0+2+0)  +3:13,4
12. Юлія Городна  (0+2+0+0)  +3:16,0
15. Ганна Скрипко  (0+0+0+0)  +3:58,3
20. Оксана Москаленко  (2+1+0+1)  +4:41,6
DNF Олександра Меркушина

Повні результати гонки тут
Аналіз гонки тут
Оновлений рейтинг Юніорського кубка IBU

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *