Матч збірної України в Боснії пройде з українськими вболівальниками – UA-Футбол

Президент УАФ Андрій Павелко розповів, що 200 українських уболівальників матимуть змогу відвідати матч відбору ЧС-2022 Боснія та Герцеговина – Україна.

“Вболівальники будуть. Ми відстояли, щоб представництво України було на цьому матчі. Сьогодні ми закінчили переговори, а завтра вранці на сайті УАФ буде інформація про те, як підтримати нашу збірну. Це невелика кількість, але там і стадіон невеликий. Нам буде виділено нашу квота відповідно до стандартів УЄФА: Щасливчики, які потраплять на цей матч, з перших секунд підтримуватимуть нашу збірну на стадіоні.

Стадіон маленький, тож гостьовий сектор зможуть відвідати 200 наших уболівальників. Плюс наша невелика делегація, яка представлятиме УАФ. Кожен наш голос буде чути в ефірі”, – сказав Павелко.

Матч Боснія та Герцеговина – Україна відбудеться 16 листопада о 21:45 у місті Зениця. Стадіон “Біліно Поле” вміщує 15 тисяч глядачів.

Раніше повідомлялося, що на матчі Боснія – Україна не буде гостьового сектору з українськими вболівальниками через карантинні обмеження, після чого УАФ звернулася до УЄФА.

Також була інформація, що на поєдинку України у Боснії буде делегація УАФ із 50 осіб.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *