Матір Мампассі: Сьогодні дорога в збірну України закрита, а завтра відкрита. Можливо Марк буде грати і за збірну Росії – UA-Футбол

Матір орендованого у “Шахтаря” захисника “Маріуполя” Марка Маспассі Владлена прокоментувала можливість переходу сина в російський клуб, а також його можливу зміну громадянства:

“Ще офіційно нічого не оголошено. Я не маю права говорити поки що. Але можливість переходу є. Сподіваюся, що все вийде. Чи це буде “Локомотив”? Так.

Російське громадянство для Мампассі? Ми про це поки що не говоримо. Розмова йде лише про можливий трансфер, про зміну громадянства мови поки що немає.

Дорогу до збірної України буде закрито після переходу до Росії? Ну, життя змінюється. Може, сьогодні закрито, а завтра буде відкрито. Все може бути. Якщо зараз Мампассі гратиме у “Маріуполі”, збірна для нього теж буде закрита. Бо до збірної України із “Маріуполя” не беруть.

Грати за збірну Росії? Як можна говорити, що буде завтра, якщо ми ще навіть не перейшли. Але, загалом, все можливо”, – сказала Владлена.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *