Меркушина та Петренко пропустять етап Кубка світу в Обергофі – Спорт.ua

Голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів, що Ірина Петренко та Анастасія Меркушина пропустять п’ятий етап Кубка світу, що пройде з 6 по 9 січня у німецькому Обергофі.

«Знайшли інфекцію у Петренко. Так само, як і у Меркушиної знайшли. Петренко зараз лікується, їй призначили лікування, вона зараз вдома лікується. 27 грудня вилітає у Поклюку, де буде з нашим лікарем продовжувати лікуватися. І там уже будемо далі дивитися за її станом. На попередньому етапі через це у Петренко був кашель. У неї та у Насті Меркушиної. Просто у Меркушиної трохи легше, у Ірини – трохи складніше.

Чи покращився стан Меркушиної? Не знаю, як вона там пробігла одиночний мікст, який у неї стан та результат, корекції ж не було такої, як на рівні національної команди. Тому це ще ні про що не говорить, що вона бігла. Вона також вилітає 27 грудня у Поклюку, там будуть тренуватися з тренерами Меркушина, Петренко. Лікар буде дивитися за їхнім станом і вже думати, що та як, чи будуть виступати, чи не будуть.

На етапі в Обергофі вони точно не будуть виступати, ні Меркушина, ні Петренко. А от щодо Рупольдингу – буде видно по тому збору, що пройде у Поклюці, залежно від їхнього стану», – сказав Бринзак.

Біатлонний сезон-2021/22: розклад, анонси, трансляції, результати

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *