“Мерсі”: Франція розправилася з Фінляндією та допомогла Україні вийти в стикові матчі ЧС-2022 – ТСН – Телевізійна служба новин

Голи Бензема і Мбаппе залишили “суомі” без мундіалю.

заключного туру кваліфікації на Чемпіонат світу-2022, що дозволило українській збірній посісти другу сходинку в групі D та пробитися до стикових матчів.

Перший тайм у Гельсінкі завершився без забитих м’ячів, а після перерви команда Дідьє Дешана підтвердила статус чинних чемпіонів світу. На 66-й хвилині рахунок у матчі відкрив Карім Бензема, а через десять хвилин Кіліан Мбаппе поховав надії “суомі” зіграти на майбутній світовій першості.

• У паралельному матчі збірна України (12 очок) на виїзді перемогла Боснію і Герцеговину (2:0) та, таким чином, посунула фінів (11 балів) з другої сходинки в групі D. Франція завершила відбір на мундіаль з 18 пунктами – “Ле Бле” ще раніше забезпечили собі перше місце в групі та пряму путівку до Катару.
  • Згідно з регламентом, переможці груп напряму вийшли до фінальної стадії ЧС-2022. Команди, що посіли другі місця, та дві найкращі збірні Ліги націй УЄФА-2020/21, які не забезпечили собі потрапляння на мундіаль, позмагаються у двораундовому плейоф за останні три путівки на світову першість.
  • Стикові матчі будуть зіграні 24 і 29 березня 2022 року. Жеребкування стикових матчів відбудеться 26 листопада в Цюріху.