Мессі відмовився потиснути руку тренеру ПСЖ після заміни – ВІДЕО ᐉ UA-Футбол – UA-Футбол

В шостому турі французької Ліги 1 ПСЖ приймав “Ліон” – це був перший матч для Ліонеля Мессі на “Парк де Пренс”.

Аргентинець мав кілька нагод, щоб відкрити лік своїм голам. В першому таймі він не реалізував вихід один на один з голкіпером після пасу п’ятою Неймара, а потім пробив зі штрафного в хрестовину.

Зрештою, на 76-й хвилині Маурісіо Почеттіно вирішив зняти Ліонеля з гри, замінивши його на Хакімі. Таке рішення аргентинського тренера не дуже сподобалось зірковому новачку. На пропозицію тренера потиснути руку Мессі відмовився.

Додамо, що матч завершився перемогою ПСЖ з рахунком 2:1 – на 90+2-й хвилині вирішальний гол забив інший аргентинець Мауро Ікарді.

Source: news.google.com