Металіст представив новачка в перерві матчу з Прикарпаттям – UA-Футбол

“Металіст” представив новачка Пауліньо з “Сан-Паоло” в перерві матчу з “Прикарпаттям”. “Пауліньо – це супергравець, суперлюдина!”, – наводить слова Ярославського клубний сайт.

“Я обіцяв уболівальникам, що у нас будуть грати гравці найвищого рівня і продовжую виконувати обіцянку. Пауліньо – це супергравець, суперлюдина! Я сподіваюся, що він принесе “Металісту” і всьому Харкову багато радісних емоцій і заб’є багато голів за нашу команду!”, – розповів Олександр Ярославський.

Пауліньо подякував президенту футбольного клубу “Металіст” і уболівальникам за привітний прийом і висловив захоплення від перших днів перебування в Харкові.

“Спасибі президенту! Спасибі “Металісту”! Мене переповнює гордість. Я вже кілька днів перебуваю в Харкові і захоплений цим містом, аеропортом, стадіоном і готелем Kharkiv Palace. А тепер я поруч з уболівальниками мого нового клубу і мене переповнюють неймовірні емоції! Я щасливий , що перебуваю тут, у футбольному клубі “Металіст”!”, – прокоментував клубній пресслужбі Пауліньо.

Гравець отримав у харківському клубі 77 номер.

Пауліньо продовжить виступати в оренді за “Жувентуде” до січня, після чого зможе приєднається до “Металіста”. Портал Transfermarkt оцінює суму угоди в 1,6 мільйона євро.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *