Мирон Маркевич: Боснійців треба брати за роги та добивати – UA-Футбол

Відомий український тренер Мирон Маркевич поділився очікуваннями від матчу відбіркового циклу ЧС-2022 між збірними Боснії та Герцеговини та України.

— Наша збірна добре провела матч проти команди Болгарії. Тому треба постаратися зіграти так само і з боснійцями. Думаю, функціонально футболісти збірної України готові до свого матчу року.

— Зайві два дні відпочинку підуть на користь підопічним Олександра Петракова?

— Знову ж таки, у поєдинку проти болгар був гарний рух. Головне, це все зберегти. Про безпосередню підготовку до гри питання потрібно ставити тренерському штабу. Але я вірю, що все буде гаразд.

— Несподівано для всіх збірна Фінляндії на виїзді обіграла команду Боснії та Герцеговини…

— Я не побачив з боку фінів чогось надприродного. Вони завжди так грають. Команда показує добротний, дисциплінований футбол без жодних надмірностей.

— Боснійці провалили свій матч року?


— Мені важко сказати, що сталося з цією командою. Одне було точно видно, що Джеко — серйозна постать для збірної Боснії та Герцеговини. У матчі з фінами господарі не знали, як дістатися воріт суперника, тому для них і склався жалюгідний результат.

— Франція переможе Фінляндію?

— Французи вирішили своє завдання, тому подивимося, який склад виставить на гру в Гельсінкі Дідьє Дешам. Сподіватимемося, що чемпіони світу як мінімум не програють. Але якщо збірна Франції серйозно сприйме поєдинок, то я не бачу шансів для команди Фінляндії.

— В Боснії збірній України треба з перших хвилин йти в атаку чи обрати вичікувальну тактику?


— Чекати нема чого, треба атакувати, пресингувати. Боснійці зараз пригнічені, і цим необхідно скористатися. Це остання гра року, в якій багато в чому вирішується доля путівки на чемпіонат світу. У збірної України є і кому атакувати, і кому забивати.

— Господарям буде складно прийти до тями після вильоту з боротьби за потрапляння до фінальної частини ЧС-2022?

— Чому я й кажу, що з перших хвилин треба брати бика за роги. Не можна давати опонентові спокійно дихати. Вірю і сподіваюся, що кількість гольових моментів, створених у поєдинку із болгарами, у матчі з боснійцями переросте у якісну реалізацію.

— Яким буде ваш прогноз на матч Боснія та Герцеговина Україна?

— “Синьо-жовті” виграють у два м’ячі — 0:2, 1:3 без різниці. Так, у нас є деякі проблеми в обороні, але для того й були п’ять днів у тренерського штабу, щоб виправити всі шорсткості у грі збірної України. Потрібно виходити та зіграти так, як це було в останній нашій грі. Суперника треба добивати.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *