Норріс драматично взяв поул в Росії, Ферстаппен стартуватиме останнім – Спорт.ua

Топ-10: Норріс, Сайнс, Расселл, Хемілтон, Ріккардо, Алонсо, Боттас, Стролл, Перес, Окон

Перед стартом кваліфікації Гран-прі Росії здавалося, що Мерседес виграє поул і легко візьме стартовий ряд. Ред Булл якраз на цій трасі вирішив замінити мотор на боліді Макса Ферстаппена, тому претендент на титул в будь-якому випадку в неділю стартуватиме з останніх позицій. Крім того, у Макса ще був штраф в три позиції за аварію з Льюісом Хемілтоном в Монці. Разом з Ферстаппеном в кінці стартової решітки гонку почне Шарль Леклер, на машині якого замінили двигун.

Проблемою для пілотів був дощ. Через нього скасували третю практику, а кваліфікація була під питанням. В результаті сесія відбулася вчасно, хоча траса була мокрою і гонщики використовували проміжну гуму.

Поул в напруженій боротьбі взяв Ландо Норріс на Макларені! Всю кваліфікацію пілоти використовували проміжну гуму, де перевагу мав Мерседес, але в останній спробі всі переключилися на сліки, бо траса почала підсихати.

А сам Хемілтон, коли заїжджав за сліками, зачепив стіну на в’їзді на піт-лейн і пошкодив переднє антикрило! У підсумку всі пілоти почали покращувати час на сліках, а найкращий час показав Норріс! У топ-3 фінішували Карлос Сайнс і Джордж Расселл.

Ось це несподіваний топ-3 в кваліфікації. Відзначимо білу смугу Макларена, який після дубля в Італії ще взяв поул.

А ось Хемілтон в останній спробі ще і припустився помилки і його розвернуло. Льюїс стартуватиме 4-м. В принципі, з огляду на штраф Ферстаппена, то нічого страшного для британця не сталося.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *