Обертиллиах-2021. Результаты одиночной смешанной эстафеты – Федерація біатлону України

Одиночна змішана естафета – заключна гонка останнього змагального дня на Кубку IBU в Австрия Обертілліасі.

Тренерський штаб на цей старт обрав пару спортсменів, яка, на їхню думку, на трасі багато не програє, а ось на стрільбі зможе впоратися. На жаль, цього не сталося.
На першому етапі ногами Віта і справді програла небагато, та і з лежкою впоралась, а ось на стрільбі стоячи спортсменка схибила останнім пострілом і закрила цю мішень лише після того, як використала два додаткові патрони. Естафету Доценку вона передала 10-ю, з відставанням у 26 секунд від Норвегії.

Андрій Доценко, на жаль, не зміг покращити загальнокомандну ситуацію – три промахи та 27 секунд програшу ходом на дистанції, і, як результат, та ж 10-а позиція, щоправда відставання вже у 53 секунди від лідера – команди Німеччини. Після цього нашій команді залишалось лише сподіватися на місце у шістці найкращих.

Та і тут сподівання не виправдалися. Віта Семеренко не змогла чисто відстрілятися ні на лежці, коли закрила з шести п’ять мішеней, ні на стійці, де використала усі три додаткові патрони. На останній етап Доценко вирушив дев’ятим із відставанням понад одну хвилину. А ось у німкені Юліанне Фрювірт – лідерки після другого етапу, на стійці стався завал – вона поїхала аж на три кола штрафу, після чого лідерство захопила російська команда, другі – шведи, треті – французи.

Щоб нашій команді піднятися вище Андрію залишалося лише ризикувати, що він і зробив: на лежці п’ять мішеней спортсмен закрив лише з восьми патронів, а стійку відпрацював з семи пострілів. Та це не допомогло Доценку підняти команду вище – на цьому етапі Андрію лише вдалося зберегти дев’яту позицію.  Після попереднього етапу у трійці лідерів відбулася лише одна зміна – третіми стали італійці.

Фото – IBU

За підсумками першого триместру, у Кубку Націй чоловіча збірна України зупинилась на сьомій позиції, а жіноча на шостій.

На цьому міжнародний змагальний 2021 рік для спортсменів завершено. Більшість біатлоністів команди Б вирушають в Україну для участі у Чемпіонаті України, який 23 грудня спринтерською гонкою стартує у Буковелі.

Одиночна змішана естафета
1.  Росія  (0+9)  +39:39,2
2. Швеция Швеція  (0+5)  +25,7
3. Италия Італія  (0+5)  +45,2
4. Франция Франція  (1+10)  +58,4
5. Австрия Австрія  (2+9)  +1:14,1
6. Германия Німеччина  (2+7)  +1:18,1

9. Украина Україна  (0+14)  +2:00,7

Повні результати гонки тут
Аналіз гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка націй IBU

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *