Обійшлося без пенальті. Металіст в Кубку України розгромив Скорук – UA-Футбол

У середу, 1 вересня, відбулися ще кілька матчів 3-го попереднього етапу Кубку України, в одному з яких друголігівський «Скорук» приймав «Металіст».

Особливої ​​боротьби в матчі не вийшло – харків’яни забили швидкий гол вже на 14-й хвилині (відзначився Пейшото), після чого грали по рахунку.

Після перерви харків’яни забили ще двічі (Підлепенец і Демченко) і спокійно довели матч до впевненої перемоги. 3:0, Металіст проходить в наступний раунд.

Скорук – Металіст 0:3

Голи: Пейшото (14), Підлепенец (50), Демченко (90 + 2)

«Скорук» (Нікопольський район): Осадчук, Щербина, Клименко (Бацман, 71), Малиш (Пріземлін, 71), Лаптєв, Волков, Гевліч, Разуваєв (Беженар, 59), Красов (Цибульський, 51), Перебора, Жуков ( Мишуренко, 71).

«Металіст» (Харків): Канівці, Шамич, Мізюк, Порох, Шопін, Ралюченко, Банада (Демченко, 57), Поступаленко (Танковський, 66), Підлепенец, Білий (Танчик, 66), Ріаскос.

Source: news.google.com