Олег ФЕДОРЧУК: «Кар’єрі Супряги в Динамо кінець» – Спорт.ua

Український тренер Олег Федорчук вважає, що Владислав Супряга не заграв в «Динамо».
 
– Те, що Луческу замінив Супрягу в першому таймі – це кінець його кар’єрі?
– Якщо говорити про кар’єру футболіста в середній команді, то це тільки початок. Якщо говорити про футболіста в команді рівня «Динамо» і «Шахтаря» – це кінець. Він рано потрапив у топовий клуб, йому треба ще працювати і отримати той багаж, який дасть йому впевненість. Він трохи скутий. У «Дніпрі-1» він був на своєму рівні, у нього іноді виходили непогані ігри. Невідповідність рівня сковує футболіста і за видимої старанності у нього не виходить. Часто буває так, що за зовнішньою старанністю ми не бачимо його внутрішню невпевненість. Вона відчувається в прийнятті рішень, занадто повільно він приймає рішення.
 
Він не передбачає ситуації, він не грає. Він приймає рішення дуже прості, а футбол – це гра, в якій на перше місце ставиться прийняття рішень. Завжди з 4-5 варіантів хороших класний футболіст вибирає найкращий варіант, середній футболіст вибирає через раз, а Супряга відноситься до середніх футболістів якраз у контексті прийняття рішень. Навіть сьогодні м’яч відскочив від воротаря – порожні ворота, а він не був готовий. І це нападник.
 
Кар’єрі нічого не загрожує, просто амбіції треба зменшити.
 
– Чи будуть у Супряги шанси, коли повернуться Бєсєдін, Рамірес і Шкурін?
– Ні. Шкурін йому не конкурент, тому що вони приблизно одного рівня. Гармаш доводить і декласує його. Гармаш, якого три роки тому фактично списали.
 
Шанси в «Динамо» у нього, може, будуть, у нас є епідемія і різні травми. Завжди не треба опускати руки, але ми ж бачимо масу прикладів, той же Тимчик, той же Петраков не опустив руки. Не потрібно, як Мілевський і Алієв, опускати руки.
 
Шкода, звичайно, але мудрість, розум і хитрість начебто схожі. Ну схитрували і підписали контракт, ну і що. А мудрість – це якраз вести гравця, – сказав Федорчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *