Олександр Петраков: «Якщо ми прагнемо повернутися до Ліги А, потрібно вигравати цю групу» – Офіційний сайт Української асоціацїї футболу – УАФ

Головний тренер збірної України Олександр Петраков прокоментував результати сьогоднішнього жеребкування Ліги націй-2022/2023, за підсумками якого збірна України потрапила до групи В1 разом із Шотландією, Ірландією та Вірменією.

«Ми ніколи не грали зі збірною Ірландії. Із Шотландією наша команда зустрінеться в півфіналі плей-офф відбору ЧС-2022, а з Вірменією ми не бачилися давно. Там команда дуже змінилася. Вона вдало розпочала відбір до мундіалю в Катарі. Потім, правда, щось у неї пішло не так.

Думаю, буде цікава боротьба. Але якщо ми прагнемо повернутися до Ліги А, потрібно вигравати цю групу.

Гадаю, у хлопців буде можливість пограти, а в нас — подивитися на них уже в червні, коли відбудеться відразу чотири зустрічі Ліги націй. Ще два матчі пройдуть восени.

Очікуємо на календар. Тоді вже точно будемо знати, із ким і де починаємо.

21 травня в нас закінчується чемпіонат України. Треба буде дати хлопцям трохи відпочити. Можливо, чотири-п’ять днів. А потім буде наш збір, адже, повторюся, належить зіграти чотири матчі за короткий проміжок часу», — зауважив Олександр Петраков.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *