Олена Білосюк: Прогрес є, і це вже радує – Федерація біатлону України

Олені Білосюк передали естафету на 7-му місці, і за свій етап вона змогла підняти українську команду на дві позиції вгору. Враженнями від гонки спортсменка поділилася у флеш-коментарі. 

– Олено, відчутний прогрес у порівнянні із Остерсундом. Як оціните гонку? 

– Як ви кажете, прогрес є, і це вже радує (посміхається). Тому що після першої естафети ми справді відчутно були засмучені, тому максимально намагалися одна одну підбадьорити, налаштувати на гонку. В когось вийшло краще, в когось гірше. Я також незадоволена тим, що зробила два промахи на останній стійці – це недопустимо, тому є над чим працювати і далі, є багато нюансів. Але п’яте місце – це не десяте, тому я дуже рада (посміхається).

– Розкажіть про відчуття, з якими ви проходили кожне з кіл. 

– Перше коло, якщо я не помиляюсь, зі мною бігла Пройсс. Мені з нею було дуже комфортно бігти, вона не кидалась зі старту, спокійно починала, і я себе абсолютно комфортно відчувала. На лежку прийшли, відпрацювали з п’яти пострілів і поїхали далі. На другому колі мені трішки довелося обганяти дівчат, я намагалась дістатися німкені, але із задньої позиції. Видно, десь «нахекалась», до того ж поспішила, і заробила свої два промахи. На фініш також вистачило сил, тому що перші два кола не були максимальні, тому навіть якщо б довелося поборотися сьогодні, – я могла б втриматися. Це дає надію. 

– Що можете сказати уболівальникам? 

– Я вчора спілкувалась з тренерами, і кажу, що нам залишається лише вірити їм і надіятися на Господа Бога. (сміється)

За матеріалами відеотрансляції Суспільне: Спорт

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *