Олімпійські ігри-2022: збірну України з фігурного катання відібрали для участі у змаганнях – Прямий

Збірну України відібрали на командний турнір зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

За інформацією Міжнародного союзу ковзанярів (ISU). за медалі Ігор змагатимуться колективи з України, США, Канади, Японії, Китаю, Італії, Німеччини, Грузії, Чехії та ОКР. Ці країни входять до топ-10 світового рейтингу ISU.

Згідно з регламентом командних змагань, до команди входять шість фігуристів: жінка, чоловік, пара, що представляє парне фігурне катання, і пара, що представляє танці на льоду.

Організатори зимових Олімпійських ігор-2022 презентували дизайн медалей

Також відомо, що Олімпіадою в Таллінні 10-16 січня 2022 року відбудеться чемпіонат Європи з фігурного катання. У чоловічому одиночному катанні Україну представить Іван Шмуратко, в жіночому одиночному катанні – Анастасія Шаботова, в спортивних танцях на льоду – Олександра Назарова/Максим Нікітін та Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, у парному катанні – Софія Голіченко/Артем Даренський.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет дискваліфікував НОК Північної Кореї до кінця 2022 року за відмову від виступу на Олімпіаді-2020. Водночас на зимових Олімпійських іграх у Пекіні-2022 атлети з КНДР зможуть виступити під нейтральним прапором, якщо пройдуть кваліфікацію.

До слова, оргкомітет зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор, які пройдуть в Пекіні 2022 року, представив талісмани. Це панда Бін Двень Двень (Bing Dwen Dwen) і ліхтарик Сюе Жунжун (Shuey Rhon Rhon).

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *