Особливості ставок на настільний теніс

Особливості ставок на настільний теніс

Настільний теніс – не самий популярний вид спорту серед гравців, що роблять ставки в букмекерських конторах. На футбол, баскетбол, теніс, волейбол, хокей і деякі інші дисципліни букмекери приймають набагато більше ставок. Настільний теніс в букмекерських конторах – це скоріше «нішевий» варіант, на якому можуть піднятися тільки кваліфіковані фахівці. Успішність ставок на настільний теніс багато в чому визначається розумінням самої гри, умінням аналізувати лінію і враховувати всі фактори, що впливають на результати матчів.

В середньому один розіграш в настільному тенісі займає всього 4-8 секунд, тривалість сету – до 5 хвилин. Дуже часто розіграш завершується в 1-2 торкання ракеткою м’яча, наприклад, завдяки гарній подачі або через невдалий прийом. Як показує статистика, чистий час гри в настільному тенісі становить не більше 25% від загальної тривалості матчу. Решту часу спортсменам необхідно для зміни сторін, підготовки подачі, суперечок з суддею. Деякі гравці навмисно затягують матчі, інші прагнуть завершити гру якомога швидше. Тенісні матчі можуть тривати від 20 хвилин до години з гаком. Тривалість гри визначається стилем суперників і регламентом турніру.

У ставок на настільний теніс є свої особливості:

·        при високій динаміці розіграшів в лайв-режимі коефіцієнти можуть мінятися кожні 5-10 секунд;

·        гандикап в 4-6 очок зовсім не гарантує лідируючому гравцеві перемогу в сеті;

·        фактор своєї подачі в пінг-понгу не має такого принципового значення, як у великому тенісі або волейболі.

Кожен тенісний матч складається з декількох сетів. Залежно від регламенту змагань їх може бути максимум п’ять або сім. Відповідно, переможцем стає той спортсмен, який виграє 3 або 4 партії раніше суперника. Кожен сет (партія) триває до 11 очок. Якщо в сеті встановлюється рахунок 10:10, то суперники подають по одній подачі по черзі. Так триває до тих пір, поки між гравцями не встановиться розрив в два очки.

Переваги ставок та прогнозів на настільний теніс

Серед сильних сторін ставок на теніс можна виділити наступні.

1. У багатьох букмекерських конторах немає спеціального аналітичного сектора, що формує лінію на настільний теніс. Зазвичай вона копіюється з інших джерел і рідко перевіряється, а значить, гравці можуть скористатися можливими помилками в програмі подій.

2. У тенісної лінії безліч валуйних коефіцієнтів, так як контори не завжди можуть знати про тонкощі майбутнього матчу.

3. У матчі з настільного тенісу беруть участь тільки два спортсмена, тому немає необхідності аналізувати цілі команди.

4. Завдяки динамічності гри в live-режимі з’являється безліч вилок. У настільному тенісі перевага дуже часто переходить від одного гравця до іншого.

Через невисокий загальний оборот коштів букмекерські контори звертають не так багато уваги на ставки на настільний теніс. Можна не переживати, що ваш ігровий рахунок заблокують або поріжуть ліміти.

Стратегія ставок на Настільний теніс. Хитрощі і секрети

Для ставок на матчі з пінг-понгу більшість гравців використовує класичні для ставки на настільний теніс стратегії – догін, Даламбер, Мартингейл, вилки і т.д. Разом з тим існують деякі схеми гри, спеціально розроблені з урахуванням специфіки настільного тенісу як виду спорту.

Ставки на тотал в настільному тенісі

Класичні ставки на результативність тенісного матчу. У більшості букмекерських контор можна поставити на загальний тотал матчу, результативність однієї партії, індивідуальні показники спортсменів. Щоб зробити вдалий прогноз настільний теніс ставки на тотал, потрібно заздалегідь уточнити, скільки сетів включає матч. У різних змаганнях можуть бути свої правила. Найчастіше тенісисти грають до трьох перемог в сеті, але іноді проходять матчі до п’яти перемог у партіях.

Парне чи непарне

Ставки на парну/непарну кількість сетів зустрічаються не в кожній букмекерській конторі, але все ж вони поширені. Насправді варіантів в даному випадку небагато. Парна кількість партій можлива тільки при рахунку 3:1, а якщо матч закінчується 3:0 або з мінімальною перевагою переможця, зіграє ставка на «непарне». Ставки на настільний теніс в лайв режимі передбачають прогнози на парне/непарне в партії.

Ставки на фору в настільному тенісі через Телеграм

У тенісі часто проходять матчі занадто різних за силою суперників. Щоб якось зрівняти шанси спортсменів, букмекери пропонують поставити на перемогу одного з учасників матчу з урахуванням фори. У розписі є фори на весь матч або на окрему партію. У деяких букмекерських конторах приймаються і ставки на перемогу спортсмена з форою по сетах. Якщо ви підписалися на ставки на настільний теніс телеграм, готові прогнози будуть регулярно приходити на смартфон.

Ставки на настільний теніс в лайві наприкінці партії

Парі на тайбрейку (більше-менше) в кінцівці матчу дуже популярні серед гравців. За рівного рахунку, починаючи з 10:10, кожен спортсмен виконує по одній подачі. Очевидно, що на тай-брейку багато залежить від уміння подавати і приймати подачі, а права на помилку у гравців немає. До того ж в кінцівках напружених матчів часто змінюється лідер. Якщо в матчі приблизно рівних суперників фіксується рахунок 15:14, то на аутсайдера можна поставити з коефіцієнтом більше 3.0. Словом, можливості для вилок з’являються регулярно.

Фаворит, що програє

Деякі стратегії ставок підходять тільки для лайв-режиму. Ставки на фаворита, що відстає в рахунку – одна з таких. Роблячи ставки на настільний теніс в лайв, потрібно спостерігати за ходом матчу, і якщо протягом сету фаворит поступається в 2-4 очка, потрібно поставити на його перемогу в партії. Само собою, такі ставки на настільний теніс краще не робити в кінці партії, коли спортсмену може просто не вистачити часу на камбек. Оптимальним діапазоном ставок на фаворита, що програє вважається 1.80 – 2.40.

Можливі варіанти ставок – на що можна ставити?

У розписі матчів з пінг-понгу можна зустріти такі варіанти ставок:

  • основний результат – перемога одного зі спортсменів, нічия виключена;
  • настільний теніс ставки на тотал – кількість набраних очок;
  • фора – гандикап на користь аутсайдера;
  • перша партія/матч – комбінований маркет на переможця першого сету і всього матчу;
  • точний рахунок – результат матчу по партіях;
  • інші ставки – парне/непарне, гонка до 5, 7, 9 очок, довгострокові маркети.

Правила аналізу матчів – стратегії ставок на настільний теніс

При аналізі матчів з пінг-понгу потрібно враховувати відразу кілька важливих моментів.

  1. Рейтинг тенісистів не завжди об’єктивно відображає реальний стан, до того ж у кожного топ-гравця є незручний суперник, умовно кажучи, з другої сотні рейтингу.
  2. Мотивація спортсменів безпосередньо залежить від рівня турніру, деякі гравці готові пожертвувати дрібними змаганнями заради участі в топових турнірах.
  3. Дуже важлива оцінка поточної форми суперників, так як в настільному тенісі у гравців часто трапляються затяжні серії перемог і поразок.

Value Betting (валуйние ставки) вважають одним з найбільш раціональних підходів до ставок в цілому. Сенс гри по валуям зводиться до того, щоб знаходити в букмекерській лінії недооцінені результати і робити на них ставки. Іншими словами, в розпису потрібно шукати невиправдано завищені коефіцієнти. Валуйні ставки на настільний теніс прогноз – не рідкість, так як далеко не всі букмекерські контори ретельно опрацьовують цю частину лінії. Гравцям шукати валуї теж не так просто. Для цього потрібно бути справжнім експертом в настільному тенісі, стежити за матчами, турнірами, новинами.