Перші українські параатлети розпочали виступи на Паралімпіаді: результати змагань – Суспільне

Шість фіналів у плаванні та боротьба за медалі у фехтуванні.

Паралімпіада-2020 офіційно розпочата. У перший змагальний день на дистанції у трьох видах спорту в Токіо вийшли українські спортсмени – виступають у плаванні, фехтуванні та настільному тенісі.

Чи не першим відкрив Паралімпіаду-2020 Андрій Демчук – чинний паралімпійський чемпіон у фехтуванні на шаблі. Він виграв свої перші раунди у груповому етапі, а загалом з 10-м результатом кваліфікувався до стадії плей-оф.

Але це далеко не всі успішні виступи українців на самому старті Паралімпіади.

Як виступають українці у перший день Паралімпіади-2020

  • Плавання

Українці будуть представлені в шести фіналах вечірньої програми першого змагального дня! Усі ці фінали будуть показані наживо на телеканалі UA: Перший.

На дистанції 100 метрів на спині (клас S1) у фіналі пливтиме Антон Кол – у нього другий час відбору. Старт дистанції об 11:20 за Києвом. З третім часом на цій ж дистанції відібрався Роман Бондаренко – він виступає у класі S2 і змагатиметься в наступному запливі (11:31).

Одразу три українки пливтимуть на 50-метрівці вільним стилем (клас S5) – Єлизавета Мерешко (другий час у кваліфікації), Анна Гонтар (третій) та Вікторія Савцова (сьомий). Старт цього швидкісного запливу – о 12:46! За жінками на цій ж дистанції стартуватимуть чоловіки, клас S10. У цьому фіналі виступатиме Максим Крипак – українець відібрався з другим часом (старт о 13:06).

Олексій Вірченко та Кирило Гаращенко змагатимуться за медалі 100-метрівки батерфляєм, клас S13 (старт о 13:32). А закриватиме програму українців у басейні в перший день Денис Дубров – він пливтиме 100 метрів вільним стилем (клас S8). Його фінал – о 14:18.

  • Фехтування на візках

Україна уже точно гарантувала собі одну медаль у фехтуванні. У чоловічій шаблі в півфіналі зустрінуться Андрій Демчук та Артем Манько – один з них вийде до фіналу, інший до поєдинку за “бронзу”.

Загалом чотири з п’яти українських шаблістів пройшли до півфіналу. Крім Демчука та Манька, які зробили це у категорії А у чоловічих змаганнях, до півфіналу пробилися Євгенія Бреус (жінки, шабля, категорія А) та Олена Федота (жінки, шабля, категорія B). Лише Наталія Морквич припинила виступи на стадії 1/4 фіналу.

Старт півфінальних блоків у фехтуванні – о 09:30 за Києвом. Фінальні поєдинки триватимуть з 10:30 до 13:30.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *