ПЕТРАКОВ: «Арбітр додав 6 хвилин. Я думав: Боже, коли ж це закінчиться!» – Спорт.ua

Виконуючий обов’язки головного тренера збірної України Олександр Петраков провів прес-конференцію після матчу кваліфікації ЧС-2022 з командою Фінляндії (2:1).

– Напередодні на вас було стільки тиску. Наскільки зараз стало спокійніше? Що стосується гри, то чи повинні ми були перемогти з більшим рахунком?

– Дуже важка гра. Стан у мене був важкий, зараз трохи легше. Щодо рахунку я не думав, адже в останніх іграх нам забивали на останніх хвилинах. Сьогодні арбітр додав шість хвилин, вони так довго тягнулися. Я думав: «Боже, коли ж це закінчиться». Що стосується рахунку, то найголовніше – три очки.

– Після матчу здалося, що в Ярмоленка пошкодження. У нього серйозна травма?

– Думаю, що ні. Завжди в таких ситуаціях лікар каже, що будемо знати вранці. Але Андрій боєць, досвідчений футболіст. Я думаю, усе буде нормально.

– Чи стало для вас сюрпризом те, що Фінляндія захищалася настільки активно? Як ви відреагували на цю ситуацію?

– Ми подивилися багато ігор команди Фінляндії. Дивилися, як вони грали на виїзді проти Франції. Вони й там пресингували на самому початку зустрічі. Ми все розбирали й знали. Ми провели з хлопцями дуже багато теоретичних занять, тож несподіванкою для мене це не було.

– Здалося, що фіни виявилися не готовими до такого тиску в центрі поля.

– Повторюся, ми з помічниками подивилися багато ігор збірної Фінляндії. Хлопці на теоретичних заняттях були дуже уважні, за що я їм вдячний. Вони виконали все, що ми просили.

– Чому ви замінили Соболя вже в перерві?

– Я думаю, що в нього все буде добре. Він повідомив про больові відчуття. У нас є рівноцінна заміна. Вийшов Корнієнко й не зіпсував каші.

– Над якими помилками ви будете працювати надалі?

– Давайте спочатку зіграємо з Боснією і Герцеговиною. Я живу наступною грою. Після неї буду думати, що робити і як жити далі.

– Здалося, що шість доданих хвилин далися вам важче, ніж два тайми. Що ви відчували в цей момент?

– Мені складно передати цю специфіку. Шість хвилин тяглися дуже-дуже довго. Чекав свистка, він пролунав, була радість. Складно пояснити, це футбольне. Краще нікому не знати, що переживає тренер у такі моменти.

– Яким буде розклад команди на найближчі дні?

– Зараз у нас відліт до Львова. Приїдемо, будемо відсипатися, десь о 12-13-й підемо обідати. Уже ввечері в нас буде тренування у двох групах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *