Петраков: Це найоптимальніший склад на даний момент – UA-Футбол

В.о. головного тренера національної збірної України Олександр Петраков прокоментував перемогу над Фінляндією в матчі 7-го туру групи D відбору на ЧС-2022.

– Скажу відверто – вже про Боснію думаю. Ця перемога не буде нічого коштувати, якщо Боснія… Вони обіграли Казахстан. Я вже головою в Боснії, клянусь вам.

– Була зроблена одна заміна в порівнянні з матчем проти Франції – Миколенко. Сьогоднішній склад – найсильніший для збірної України?

– Це найоптимальніший склад на даний момент. Молоді хлопці – вийшов Корнієнко, Булеца, вони вже стукають, дебютували в офіційних матчах. Коля Шапаренко провів всю гру здорово. Всі хлопці – молодці.

– Гол Ярмоленка з правої – це несподіванка?

– Звичайно, так, несподіванка. Ну молодець Андрій – він сьогодні, скільки міг, тягнув команду, був лідером. Тільки слова подяки всім хлопцям, це їхня перемога.

– Пропущений гол, напевно, самий нелогічний у вашій кар’єрі.


– Так Так. Матвієнко теж засмучений, говорить, що просто вибивав – потрапив в ногу, це футбол. Звичайно, всі засмучені, що пропустили.

– Наскільки важливо було витримати цей вертикальний футбол?

– Чому він вертикальний?

– Швидкий агресивний…


– Я люблю цей футбол, я – тренер. Я хлопцям розповідаю, мої помічники. Ми – однодумці. Хлопцям цей футбол сподобався, але він дуже енерговитратний, дуже важкий. Хлопці всю гру накривали і пресингували. Ви все бачили.

– Що підказували Ярмоленку?

– Я бачив, що його вдарили по спині, він сказав, що скільки зможе, стільки протягне. Просто підбадьорював його по-людськи, кажу: “Андрюшенька, давай, треба”, – як синові.

– Ви зробили всі 5 замін – вони були вимушеними?

– Так, вони були вимушеними, я не думав про Боснію. Навіть ще не дивився її. Уже в літаку буду дивитися.

– Що скажете команді в роздягальні?


– Вітаю усіх. Забули, Боснія – все. Тепер Боснія, – розповів Петраков.

Наша збірна зіграє проти Боснії 12-го жовтня. Початок зустрічі – 21:45.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *