ПЕТРАКОВ: «Маліновський образився. Сів і поїхав. Але інтереси команди вище» – Спорт.ua

В. о. головного тренера збірної України Олександр Петраков розповів про ротацію в команді перед товариським матчем з Чехією (1:1):

«Я незадоволений матчем проти Казахстану. Перший тайм нам вдався, а в другому сталося щось незрозуміле. Чисто тактичні помилки. Я не дуже задоволений своєю роботою. В першу чергу, втратою двох очок у Казахстані.

У товариському матчі з Чехією я заздалегідь хотів зробити ротацію. Після гри з Францією до мене підійшли гравці «Шахтаря». У нас була попередня розмова, щоб відпустити їх, вони сильно втомилися. Недовго думаючи, я відразу покликав гравців «Динамо». Кажу: у нас колектив, єдина команда, тоді також підуть Сидорчук, Забарний і Циганков. Так буде нормально, кажу, і динамівці підуть, і з «Шахтаря».

Гравці «Динамо» нормально відреагували. З «Динамо» мені теж дзвонили, як і з «Шахтаря». У мене немає секретів. Я взяв і відпустив. Це нормально, не було ніяких конфліктів і тиску на мене. Ну, поїхали б вони з нами, були б три дні з нами. Але я ж бачу, що вони вже не налаштовані грати в Чехії.

Фото: УАФ. Руслан Маліновський

Ще Маліновський підійшов і каже: теж хочу поїхати. Адміністратор сказав йому, що ми купили квиток на 9 вересня, ще ж матч в Чехії. А він каже: не хочу залишатися, хочу поїхати. Він нічим це не пояснив. Я попросив адміністратора взяти йому квиток. Якщо людина хоче їхати, то нехай їде. Немає ніякого конфлікту, ми не сварилися, нічого такого.

Ми спочатку поговорили з ним в Казахстані. Я йому розповів: у нас нова схема гри. Як ми будемо з тобою розмовляти, кажу. Він відповів: рік тому, коли я грав в Бельгії, то був би проти, але зараз граю в Італії, а там є вираз італійський, що на першому місці інтереси команди, а потім вже особисті. Я йому сказав: тримай руку, молодець.

На «Олімпійському» я до нього підійшов і запитав: Руслан, ти готовий грати з Францією, якщо я випущу тебе на заміну. Він образився. Каже: в Казахстані я не грав, а чому не граю тут? Ми ж з тобою домовлялися, кажу: інтереси команди в першу чергу. А він каже: я образився. Кажу: я тоді перепрошую перед тобою, це тебе влаштує? Він відповів, що ні. Все. Він сів і поїхав. Все нормально, ми не сварилися, ми в хороших відносинах. Хочеш їхати – їдь. Це ж не клуб, де контрактні зобов’язання. Це національна збірна, не хочеш – їдь.

На запитання Віктора Леоненка: «А назавжди Маліновському можна взяти квиток?» –Олександр Петраков відповів: «Навіщо назавжди? Щоб я став ворогом нації? Я нічим не образив людину».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *