Північна Македонія U-21 – Україна U-21 1:1. Премудрості Мудрика + химери Сироти = втрати Ротаня – UA-Футбол

Навіть поразка у цьому матчі не позбавила б молодіжну збірну України другого місця в групі. Але це не означає, що хлопці Ротаня не відчували тиску та діяли абияк. Передостанній матч календарного року українським тренерським штабом розглядався виключно крізь призму трьох очок. Відповідно до цього завдання й будувалася тактика.

Україна U-21 діяла з трьома номінальними нападниками (Назаренко, В’юнник та Мудрик). Вийшли в основі й авторитетні на молодіжному рівні Трубін, Сирота, Бондаренко і Судаков. До всіх до них була вимога максимально мобілізувати свої вміння та викластися на полі на сто відсотків.

Але матч розпочався з активності македонських футболістів, які організували кілька позиційних атак та подали два кутові. Однак дуже швидко сміливість господарів поля вивітрилася у повітря, а гра набула одностороннього характеру. Українці подовгу розігрували м’яча, хоча створювали не так вже й багато моментів. Зате коли створювали, то було справді гаряче.

Першим міг забивати Криськів, однак його дальній удар вийшов неоковирним. Треба відзначати помилку голкіпера Північної Македонії й Мудрика, активність якого її зумовила. Михайло взагалі встигав у сюди й провів відмінний перший тайм. Не вистачало тільки взяття воріт. Ось він з дальнього штрафного рикошетом від стінки послав м’яч впритул зі стійкою, а ось уже вгатив у поперечину з меж штрафної площі після пасу Криськіва.

Мудрик і далі загострював і саме після його передачі з глибини та подальших дій партнерів Україна заробила чергове право на кутовий. Михайло подав від прапорця, а Сирота виграв боротьбу у гущі футболістів та забив ударом головою. Те, що треба було за такої гри – просто “оцифрувати” свою перевагу. До кінця тайму Мудрик загострював ще раз, але від його флангового прострілу македонські захисники зуміли відтіснити В’юнника.

Господарі у перерві отримали від тренера на горіхи, тому активно почали другий тайм. Але ця активність не призвела ні до чого конкретного. Не було б загрози, якби підопічні Ротаня не “привезли” собі самотужки. Сирота з флангу віддавав поперечну передачу до центру перед власним штрафним майданчиком на Батагова, Гроздановскі перехопив м’яча, вийшов сам на сам з Трубіним та легко переграв голкіпера.

Далі ситуація вимагала від українців характеру. Треба було пережити цей удар та знову віднайти ту гру, яка була в першому таймі. Однак не вдавалося. Ударів по воротах від українців не було, а перший гідний уваги момент трапився в районі 75-ої хвилини. Тоді Мудрик подав з флангу, але Ванат не зумів дотягнутися до м’яча. Але вже й від суперника була відповідь (чого не спостерігалося до перерви) – Хайдарі відгукувався на подачу з глибини, але не пробив акцентовано. Від наших був і фінальний штурм – удар низом Бондаренка, а потім його потужний постріл у поперечину, але ні. Пізно схаменулись.


Звісно, з турнірної точки зору гостьова нічия з прямим конкурентом, над яким є перевага – не катастрофа, але ж за характером гри у першому таймі абсолютно ніщо не віщувало втрати очок. І це вже питання зрілості та психології: чому команда проводить настільки різні за наповненням тайми та втрачає там, де легко було придбати?

Відбір до Євро-2023 U-21. Група Н. 5-ий тур
11.11.2021. Скоп’є. Тренувальний центр ФФМ
Арбітр в полі – Сігурд Крінгстад (Норвегія)

Північна Македонія U-21 – Україна U-21 1:1
Голи: Гроздановскі 59 – Сирота 43

Північна Македонія U-21: Денковскі – Хайдарі, Младеновскі, Манєв, Антовскі (Воша 72) – Адем (Тодоровскі 90+5), Фазлагіч, Шеджі – Гроздановскі (Рамадані 72), Джорджієвскі (Ілієвскі 54), Рустемовскі (Станковскі 54)


Україна U-21: Трубін – Сич, Сирота, Батагов, Вівчаренко – Судаков (Михайленко 81), Криськів (Желізко 70), Бондаренко – Мудрик (Алефіренко 86), В’юнник (Ванат 70), Назаренко (Очеретько 70)

Попередження: Манєв 4, Младеновскі 32, Адем 42

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *