ПЛЯСУН: «Ми їдемо на чемпіонат Європи і покажемо там себе у всій красі» – Спорт.ua

На початку січня збірна України з гандболу проводить короткі збори перед чемпіонатом Європи 2022. Після зборів синьо-жовті зіграють на міжнародному товариському турнірі у Швейцарії.

Євро-2022 відбудеться з 13 до 30 січня 2022 року в Угорщині та Словаччині. На груповій стадії українці зустрінуться зі збірними Сербії, Франції та Хорватії.

Лівий крайній збірній України Станіслав Плясун розповів Sport.ua про хід зборів у Запоріжжі.

– Міхаель Біглер не на деяких тренуваннях розбиває команду на групи залежно від ігрового амплуа і працює з цими групами окремо. Як відбуваються тренування крайніх?

– Тренер дає чіткі вказівки та поради щодо того, як крайні мають завершувати атаки. Він хоче, щоб ми досягли 100-відсоткової реалізації. Міхаель Біглер наголошує, що ми їдемо на чемпіонат Європи, і хоче, щоб ми показали себе у всій красі. Він підводить нас до думки про те, що ми представлятимемо Україну на континентальній першості і тому зобов’язані викладатися по максимуму. Наставник каже, що ми найкращі гравці країни і маємо показувати відповідний результат.

– Які саме поради дає Біглер особисто вам?

– Сьогодні він говорив про те, що потрібно займати правильну позицію під час виконання кидка, швидше йти на ворота. Тобто, коли середній віддає пас, необхідно вже набігати і вистрибувати. Всі повинні бути в русі, щоб гра була швидкою. Для максимальної швидкості треба не чекати на передачу, а відразу йти на ворота. Захист має повірити, що ти йдеш на кидок, а тоді можна просуватися далі та розвивати атаку. Стрибати треба вище й далі, а кидати сильніше й точніше.

– Збірна України дуже оновилася. З останніх втрат – Андрій Акименко та Роман Чичікало. Досвідчених гравців у складі дедалі менше, чи це турбує перед Євро?

– Звичайно, такі втрати трохи вибивають із колії. Але в командних видах спорту такі ситуації трапляються регулярно, і потрібно бути готовими до них. А дивлячись на молодих гравців, я гадаю, що у них з’явилася можливість показати себе. І тренер відзначає у всіх гандболістів неймовірне бажання.

– Як готуєтеся до першого суперника на Євро-2022 – збірної Сербії?

– У нас ще не розпочалася тактична підготовка. В умовах такого омолодження збірної необхідно спочатку встановити ігрові зв’язки як в обороні, так і в нападі, відпрацювати ключові комбінації, налагодити взаємодію між напівсередніми та крайніми. На минулих зборах тренер давав нам вправи з грою 2 на 2 та 3 на 3. Зараз ми вже працюємо у більш командному режимі 6 на 6 зі швидкими переходами. Ми шукатимемо свою гру, щоб потім нав’язати її збірній Сербії. Крім того, у нас попереду турнір у Швейцарії, який покаже наші сильні та слабкі сторони.

Оновлення.

Замість турніру розглядається можливість проведення двох контрольних ігор між Україною та Швейцарією у Вінтертурі у ці ж терміни. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *