Поворознюк: Весною ви побачите зовсім інший Інгулець і за тренерським складом, і за складом гравців – UA-Футбол

Президент “Інгульця” Олександр Поворознюк підсумував першу половину сезону для своєї команди, розповів про плани після зимової паузи та розкритикував гравців за незадовільні результати.

– Гра є, а результату немає, отже, оцінка – два. Весною ви побачите зовсім інший “Інгульець” і за тренерським складом, і за складом гравців.

– Це стосується й головного тренера?

– Ні, головного тренера це не стосується. Запорожець, Ковальов, Салем – це люди, котрі точно залишаться в команді. Решта – під питанням. Ми зараз дуже старанно працюємо на трансферному ринку. Якщо будуть гравці, сильніші, ніж наші, будемо підсилюватися

– Коли чекати на перші трансфери?

– Зовсім скоро. Моя совість перед футболістами буде чистою, бо я всім дав шанс. А те, що вони вийшли до Прем’єр-ліги та розповідають, що вони великі гравці, треба доводити на футбольному полі.

Якби вони грали весь чемпіонат як останню гру (перемога над “Десною” з рахунком 2:1), “Інгулець” був би іншим. Останню гру, мабуть, грали для того, щоб не вигнали, а першу – щоб сподобатися. Але ми це виправимо.


Нам потрібно виходити і віддаватися на футбольному полі у кожній грі, вони одержують чималі гроші. Затримок немає, зарплата щодня, треба якось інакше ставитися до футболу. Має бути метод батога і пряника.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *