“Працюю вантажником у супермаркеті”: екс-хавбек збірної України не виключає можливості працевлаштуватися в Росії — Футбол 24 – Футбол 24

“Юрій Вернидуб каже, що відмовив би російським клубам. Це його слова, він чітко сказав. Такою є його позиція. Толік Тимощук вибрав іншу позицію і зараз помічник тренера у Зеніті. Кожен має свою позицію.

“Іншої думки в мене ніколи не буде”: Вернидуб має дві причини відмовлятися від роботи в Росії

Чи пішов би я тренувати російський клуб? Розумієте, я зараз працюю вантажником в одному із супермаркетів Луцька. Ось таке у мене склалося життя. У мене є тренерська ліцензія, і я хотів би повернутися у футбол.

От скажіть мені, чому наші заробітчани пачками їздять на роботу до Росії? Вони не публічні, їм можна, а якщо людина публічна, то одразу ж кажуть, що це неправильно. Я не розумію цього. Не знаю, як би я вчинив. Я дуже хочу повернутись у футбол. Якби пропозиція з Росії надійшла, то я не знаю, як я вчинив би”, – сказав Максимюк в інтерв’ю FanDay.

Нагадаємо, за свою футбольну кар’єру Роман встиг пограти у 13 клубах, серех яких Динамо, Дніпро, Волинь, російській Зеніт і казахські Атирау і Казахмис. Спробув він себе і у тренерському ремеслі – працював з Волинню, Вересом та Тернополем.

“Росіяни просто залізли у нашу країну”: екс-форвард Зорі – про Вернидуба, жах у Слов’янську і загибель батька на фронті

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *