Притула: Питав у Зозулі хто дає в Дніпрі гроші на армію. Він казав: “Лаштувка. А наші тільки гімн гарно співають” – UA-Футбол

Шоумен Сергій Притула відповів на питання, хто з українських спортсменів виділяв, або виділяє гроші на допомогу українській армії у війні проти російських загарбників:

“Я колись схоже запитання поставив Роману Зозулі, бо, коли я займався гумором, у нас була така усна домовленість, що з концертів, які ми давали у Дніпрі, ми одразу залишали 20 відсотків гонорару у Дніпрі. Ми віддавали їх хлопцям, які працювали у фонді Зозулі, і я знав, що він постійно ходить і просить гроші на армію. Спитав, хто з футболістів дає. А він каже: “Ніхто”, Лаштувка давав, до речі. Але я запитав, хто з наших. “Ніхто, але вони гімн гарно співають”. Там у кожного були свої відмовки, причини.

Причому це були ще ті часи, коли українські футболісти заробляли дофіга бабла. Маючи мільйон доларів на рік, коли в тебе просять, накинь “троячку” на машину швидкої – це не бабки. А купувати і розбивати дорогі автомобілі, гусарити на закордонних віллах, купувати дорогі прикраси… Але не знайти кілька тисяч доларів… Щоб твоє сумління було чисте. Слава Богу, їх час від часу брали за шкірки, що вони приходили до лікарень до наших військових. За це я знімаю шапку перед кожним футболістом та спортовцем.

А так, зі світу спорту – це Стаховський. Стаховський – це Людина”, – відповів Притула.

Відзначимо, що Зозуля грав у “Дніпрі” у 2011-2016 рр., власне під час усього його періоду у складі дніпрян перебував і Лаштувка (2009-2016 рр.).

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *