Призерці Олімпіади Коляденко подарували другу квартиру, після того як вона віддарувала першу тренеру – Суспільне

22-річна Ірина Коляденко, бронзова призерка Олімпіади-2020 у жіночій боротьбі, отримала ще одну квартиру від міської влади. Про це повідомляє 5 канал.

За виграну медаль в Токіо обласна влада Київської області подарувала борчині житло в Ірпені, однак спортсменка передарувала його. Ірина вирішила віддати цю квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку як знак подяки, оскільки у нього (як і у неї) не було власного житла.

Читайте також: Українській борчині подарували квартиру за медаль Олімпіади-2020, вона віддарувала її тренеру

Своїй вчинком Коляденко хотіла привернути увагу до проблеми того, що “тренерів в нашій країні залишають поза увагою”, а вони вкладаються в результат спортсмена не менше за самого атлета.

Після такого вчинку борчині, мерія Ірпеня вирішила подарувати Ірині Коляденко ще одну квартиру.

“Вирішили нашим містом та підприємцями вручити ще одну квартиру нашій Коляденко, показати приклад іншим. Якщо є така ситуація, треба вручати дві квартири”, – заявив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Міська рада Ірпеня також виділила спортсменці премію у розмірі 100 тисяч гривень. За відповідне рішення проголосували на засіданні ради.

Що відомо

  • Ірина Коляденко – 22-річна борчиня, представляє Київську область. На Олімпіаді-2020 завоювала “бронзу” в категорії до 62 кг.
  • До цього спортсменка ставала віцечемпіонкою світу в 2019 році та чемпіонкою Європи – в 2021-му.
  • За виграну медаль в Токіо отримала від держави 55 тисяч доларів призових.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *