Ракицький: Думаю, свято буде на нашій вулиці, і Україна вийде на ЧМ – UA-Футбол

Захисник “Зеніту” Ярослав Ракицький висловився про виступи збірної України на відборі чемпіонату світу – 2022. Також він висловив сподівання, що російські та українські команди знову зможуть грати один проти одного.

— Як взагалі пояснити виступ збірної України у відбірному турнірі? Жодної поразки, дві нічиї з Францією, але при цьому дві нічиї й з Казахстаном.

— Мені незрозуміло, як Україна жодного разу не перемогла Казахстан і вдома зіграла внічию з фінами. Ці нічиї дратують, але, дякувати Богу, Україна виграла. Залишилось пройти стики. Думаю, свято буде на нашій вулиці, і Україна вийде на чемпіонат світу.

— Звідки така впевненість? Вам можуть уже в першому раунді потрапити Італія або Португалія.

— Ну, ми й з французькими грали. І гідно грали! Нині всі вміють грати у футбол. А в України молода команда — майже всі хлопці виступають у Лізі чемпіонів або у Лізі Європи. Плюс старенькі допомагають — Степаненко, Ярмоленко. Тож шанси у нас хороші.

— Україна та Росія навіть теоретично не можуть зустрітися. На ваш погляд, УЄФА правильно робить, що розводить російські та українські команди?

— Я б, навпаки, хотів, щоб російські команди з українськими зустрічалися в Лізі чемпіонів, як було раніше. І щоб проводили турнірчики дружні, це ж нормально.


— Як ви відреагували на відхід Андрія Шевченка зі збірної України?

— Він же хотів бути тренером клубу. Зі збірної досяг хорошого результату — ось і пішов далі. Я вважаю, що це правильне рішення. Тепер він у “Дженоа”, команда поки що внизу таблиці Серії А, але, гадаю, Шевченко налагодить усе. Для початку головне — не вилетіти. А потім можна і поборотися за єврокубки.

— У липні ви сказали: “Я завжди чекав на виклик, але Шевченко з Андрієм Павелком все вирішили”. Шевченка у збірній вже немає. Що змінилося?

— Ні, все те саме. Всі в збірні їдуть, а я тут тренуюся, – підсумував Ракицький.


Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *