Рейтинг клубів УЄФА. Зоря здійнялася на десять позицій, Шахтар і Динамо втрачають висоту – UA-Футбол

У тій зоні таблиці Рейтингу клубів УЄФА, де перебуває “Зоря”, щільність дуже висока, тому кожен зароблений бал може суттєво покращити картину. Приклад луганців – показовий. Після першої перемоги в групі, здобутої у Болгарії над ЦСКА, український учасник Ліги конференцій перебував наприкінці першої сотні рейтингу – ділив 94-те-95-те місця. Друга перемога над ЦСКА дозволила “відбити” обов’язковий мінімум, отриманий від УЄФА за участь у груповому етапі (2,5 бали) й вийти у плюс (чотири бали – плюс 1,5 бала до гарантованого мінімуму). Це допомогло злетіти одразу на десять позицій й опинитися біля топ-85. Зараз “Зоря” ділить позиції з 84-ої по 88-му включно з “Монако”, ПАОКом, “Генком” та “Шальке”. Кожен наступний бал, відповідно, сприятиме подальшому зростанню.

Рейтинг клубів УЄФА. Зоря здійнялася на десять позицій, Шахтар і Динамо втрачають висоту - изображение 1

скріншот – kassiesa.net

“Динамо” та “Шахтар” лише втрачають, хоча й незначними темпами. Донеччани після третього туру ділили 18-те – 19-те місця з “Лейпцигом”, а після четвертого опустилися на чисте 19-те. “Динамо” (Київ) було в групі претендентів на місця з 31-го по 33-тє включно, а після поразки від “Барси” понизилося до рівня 33-ої – 34-ої позиції. Кияни мають однаковий рейтинг з “Зенітом”, але представник країни-агресора, яка веде на Донбасі війну, вище завдяки більшому здобутку у поточному сезоні.

Читайте такожТаблиця коефіцієнтів. Вклад Зорі вже майже рівноцінний вкладу Динамо. Але сумарний показник України низький
Рейтинг клубів УЄФА. Зоря здійнялася на десять позицій, Шахтар і Динамо втрачають висоту - изображение 2

скріншот – kassiesa.net

Наступні єврокубкові матчі “Динамо”, “Шахтар” та “Зоря” проведуть проти представників топ-25 рейтингу УЄФА – “Баварії”, “Інтера”, “Роми”.


Читайте такожБільше новин про рейтинги, посіви, коефіцієнти – у профільному телеграм-каналі. Підписатися >>>

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *