Російський боксер: «Усик – фартовий. Йому багато в чому пощастило» – Спорт.ua

Відомий російський боксер Артур Бетербієв заявив, що успіхи Олександра Усика були досягнуті не без великої частки везіння:

«Я вам скажу, що ми з ним три рази зустрічалися в нашій любительській кар’єрі. Вперше – коли була матчева зустріч в Калінінграді між Україною, Росією і Азербайджаном.

Усика в останній момент на заміну випустили замість людини, яка зі мною повинна була битися. По-моєму, Ісмаїл Сіллах мав на 81 кг, але вони різко поміняли його, і тоді я виграв у Усика на 81 кг.

Хоча я готувався на правшу, але вони в останній момент лівшу випустили. І тоді він ще більш стрибучий був, важив 81 кг. Але я виграв у нього, і ось друга зустріч була в Баку, третя – на Олімпіаді.

Я не применшую його заслуг, але він фартовий. Йому пощастило багато в чому. Скрізь пощастило. І на Олімпіаді – він на три бої потрапив. Фартовий, але я не можу звинувачувати його за те, що йому пощастило.

А Усик не боксував в першому бою, тільки на три бої потрапив. Але фортуна – вона ж теж не завжди, вона колись закінчується.

Він там такий доброзичливий після бою був, давай, мовляв, дружити. Але мені навіщо з тобою дружити? Мені мало, чи що, людей дружити? Якби нікого не було дружити в цьому світі, тоді я б подумав, щоб з моїми суперниками дружити».

Раніше Бетербієв привітав Усика з перемогою над Джошуа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *