Сабо: Шевченко покурював усю цю х***ь, ще й баба була на 15 років старша — Футбол 24 – Футбол 24

“От дивіться, як зараз Луческу ставить Забарного із Сиротою, або Де Дзербі – Мудрика. Я також довіряв Шевченку свого часу, витягнув його із третьої команди Динамо. У Шевченка був момент, коли він міг просто зникнути, але я в нього вірив і ставив до складу. Якось приїхав я на тренування Динамо раніше. Підійшов до мене лікар і каже: “Йожефе Йожефовичу, у Шевченка знову підвищений тиск – 180 на 150”.

Шевченко встановив антидосягнення на чолі Дженоа – такого не траплялось 27 років

Потім ми покопали і з’ясували, що Шевченко мав погану компанію, він покурював всю цю х***ь. Раніше в Кончі-Заспі була лише одна дорога. Пам’ятаю, я їхав і повз мене промчав Шевченко під 180 км/год на спортивному Мерседесі, який недавно купив.

Я приїхав на базу, забрав у нього ключі від машини і пішов до Григорія Михайловича та Ігоря Михайловича Суркіса. Кажу: “Виручайте! Шевченко зв’язався з якимись хлопцями. Пропаде”. Вони молодці, одразу відреагували.

Мабуть, Ігор Михайлович поговорив із цими хлопцями. Вони йому не давали більше курити. Ще й баба була у Шевченка років на 15 старша. Усі сили віддавав. Після цього він став на ноги і перетворився на Шевченка, якого ми всі знаємо. Його батько якось сказав: “Андрюша, ти Сабо маєш поставити пам’ятник за життя”, – поділився Сабо у коментарі Fanday.

Лаціо впевнено обіграв Дженоа – ефектний гол врятував від розгрому, Шевченко в режимі очікування до лютого

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *