Сергій Сапронов: «Важливо не посісти четверте місце в групі і зберегти прописку в Лізі А» – Офіційний сайт Української асоціацїї футболу – УАФ

Дівоча збірна України WU-17 довідалася суперників у Лізі А відбору чемпіонату Європи 2022 року. Опонентами наших дівчат у групі А2 будуть збірні Іспанії, Чехії та Угорщини.

— Слід бути реалістами, — сказав головний тренер дівочої збірної України Сергій Сапронов у коментарі офіційному сайту УАФ. — Фаворити — звісно, іспанки. Збірні цієї країни різних вікових категорій уже тривалий час на видноті, і з них треба брати приклад.

— Чого можна чекати від ваших підопічних під час березневого турніру?

— Слід зауважити, що решта збірних приблизно однакового рівня, і тому важливо не посісти четверте місце в групі і зберегти прописку в Лізі А.

— Уже визначилися з тим, коли розпочнете готуватися?

— У лютому має відбутися зимова першість України серед елітних команд, де ми ще раз переглянемо кандидаток до збірної, а потім заплановано етап підготовки в Туреччині, де ми проведемо два-три спаринги.

— Чи розраховуєте ви на всіх тих футболісток, які у вересні перемогли в Естонії у кваліфікаційному турнірі Ліги В, випередивши, окрім господарок, ще й дівчат із Молдови й Північної Македонії?

— На жаль, одна з лідерів збірної, Валерія Греса з «Першої столиці» (Харків), серйозно травмувалася в останньому матчі з естонками й не зможе нам допомогти в Іспанії. Плануємо підсилитися п’ятьма-шістьма дебютантками, зокрема, Дариною Краснобородько з «Колосу» (Ковалівка). Ми зацікавлені в конкуренції на позиціях стопера, флангових півзахисників та нападника. Тому часу на розкачку вже немає.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *