Шевченко: “Моя мама та сестра прихистили дві родини із зруйнованої Бучі” – СПОРТ СЬОГОДНІ

Колишній тренер збірної України Андрій Шевченко дуже переживає за свою сім’ю, яка перебуває у Києві

Андрій Шевченко із сім'єю (мама, сестра, племінниця)

Андрій Шевченко із сім’єю (мама, сестра, племінниця) / Фото: Sky Sports

Ось вже 17-й день Київ, як і вся Україна, зазнає бомбардувань російських орок. Сотні тисяч українських громадян змушені залишити свої будинки.

Мама та сестра Андрія Шевченка прихистила у себе вдома в Києві дві родини з Бучі, які змушені були залишити своє місто через російських загарбників.

Реклама

“Боїв було багато. Моя мама та моя сестра дали притулок у своєму будинку в Києві двом родинам , які були змушені втекти із сусіднього міста Буча – вони були у жахливому стані. Вони друзі моєї сестри і п’ять днів жили під землею у підвалі.

У тому районі були страшні бомбардування. Буча та прилеглі Ірпінь та Гостомель – я добре знаю ці міста. Вони повністю зруйновані. Вцілілих будівель практично не залишилось.

Раніше я їздив до Бучі тренуватися, коли був молодим гравцем. Це жахливо”.

Під Києвом складна ситуація

Під Києвом складна ситуація / Фото: Колаж: Сьогодні

Власник “Золотого м’яча” каже, що намагався вмовити свою сім’ю виїхати з Києва, але зараз вони не можуть цього зробити, навіть якби захотіли.

Гуманітарні коридори зазнали нападу з боку російських солдатів. Якби моя мати та сестра спробували виїхати, я думаю, це було б небезпечніше для них”, – сказав Шевченко у коментарі SkySports.

Андрій Шевченко болісно переживає війну в Україні

Андрій Шевченко болісно переживає війну в Україні / Фото: Колаж: Сьогодні

Реклама

Слід зазначити, що Андрій Шевченко активно допомагає Україні боротися із російською агресією. Він бере участь у антивоєнних мітингах, проводить волонтерську діяльність.

Легендарний форвард записав відеозвернення до італійців, яке увімкнули на табло Сан-Сіро під час півфінального матчу Кубка Італії Мілан – Інтер. Шевченко закликав підтримати Україну та зупинити війну.

Андрій Шевченко звернувся до італійських уболівальників

Андрій Шевченко звернувся до італійських уболівальників / Фото: Reuters, Колаж: Сьогодні

Читайте також:

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *