Шевченко не очолить Мілан: клуб обрав інший варіант – 24 Канал

Шевченка у Мілані не буде

Андрій Шевченко неодноразово заявляв, що готовий попрацювати на клубному рівні. 45-річний наставник хотів би очолити Мілан, за який раніше успішно виступав у ролі футболіста.

До речі Шевченка сватають у колишній клуб Шведа: мрія про Мілан може відкластись

Однак у найближчі роки його мрія не втілиться в реальність. Керівництво італійського клубу хоче продовжити угоду з нинішнім тренером команди Стефано Піолі. Мілан не хоче втрачати 55-річного спеціаліста, контракт якого розрахований до кінця цього сезону.

Мілан під керівництвом Піолі проводить один із найкращих стартів нового сезону. За 7 турів команда набрала 19 очок – майже максимум. Підопічні Піолі повторили рекордний старт сезону-2003/2004, коли кольори команди ще в статусі гравця захищав сам Шевченко.

відсвяткував своє 45-річчя, перебуває у роздумах та не поспішає з роботою. Легенда футболу нещодавно взяв участь у престижному турнірі з гольфу, який відбувся у Шотландії. Одним із суперників тренера став Володимир Кличко.

  • Останнім місцем роботи Андрія Миколайовича була якраз робота у збірній України. Але в останній день літа дороги Шевченка та “синьо-жовтих” розійшлись. У тренера завершилась угода.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *