Шевченко: У мене є величезне бажання повернутися в Мілан – UA-Футбол

Колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився думкою про свій період в “Мілані” і нинішню команду “россонері”.

“Мені здається, що бути гравцем “Мілана” в Лізі чемпіонів – це щось інше. У мене був досвід з “Динамо”, але “Мілан” – це зовсім інша історія. Прекрасна історія. 2 фінали Ліги чемпіонів, особливо в першому були фантастичні емоції.

Для мене як молодого гравця, який прийшов з “Динамо”, Ліга чемпіонів була прекрасною вітриною. Завдяки цим матчам я підкорив Європу, граючи все краще і краще, забиваючи багато голів.

У Лізі чемпіонів потрібно мати інший підхід. Це змагання з великою історією і пов’язане з “Міланом”. Коли ви граєте з найсильнішими командами у світі, з найсильнішими гравцями у світі, це сприяє вашому зростанню.

Я сумую за енергією на полі, коли чуєш фанатів і сфокусований. Сумую за підготовкою та напругою перед матчами.

У мене є величезне бажання повернутися в “Мілан” і почути цю музику.

Цей “Мілан” вміє зціпити зуби в скрутні хвилини, вони сильно виросли. Ліга чемпіонів допоможе молодим гравцям вирости й знову набратися досвіду. У “Мілана” великий потенціал “, – сказав Шевченко в інтерв’ю Milan TV.


Нагадаємо, Шевченко виступав за “Мілан” з 1999-го по 2006 рік, 2008-2009. 44-річний українець у складі “россонері” провів 322 матчі, в яких забив 175 м’ячів, і виконав 46 результативних передач. Також у 2004 році став володарем “Золотого м’яча”.

У серпні Шевченко покинув пост головного тренера збірної України після 5 років роботи.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *