Шушен-2021. Суперспринт. Результаты мужской квалификации – Федерація біатлону України

Другий тиждень офіційного біатлонного сезону стартував в Норвегия Шушені, де кваліфікацією чоловічого суперспринту розпочався другий етап Кубка IBU. Склад української збірної було значно змінено: з тих хлопців, які виступали тиждень тому в Ідре, сьогодні на старт вийшли лише Віталій Труш та Степан Кінаш.
 
Найцікавішим для уболівальників було питання – в якому стані будуть у своєму першому офіційному старті Артем Тищенко та Руслан Ткаленко, тобто якою мірою на готовності представників команди А позначилися наслідки перенесеного коронавірусу. Висновки, на жаль, невтішні: відсутність можливості для повноцінних тренувань у період вимушеного карантину насамперед позначилися на стрільбі, і звичну точність доведеться відновлювати вже протягом сезону.
 
Як показали результати кваліфікації, потрапляти до фіналу можна було й із трьома промахами. Але для того, щоб відігравати проведений на штрафних колах час, потрібні зовсім інші швидкості, ніж зараз можуть дозволити собі Артем та Руслан. У підсумку Тищенко з двома промахами став 65-м, а Ткаленко, припустившись аж чотирьох помилок – 78-м.
 
Два промахи, на жаль, стали найпопулярнішим показником для наших хлопців у кваліфікації. Але навіть із зайвими 150 метрами штрафу Денис Насико та Андрій Доценко зуміли пробитися у фінал, показавши 23-й та 25-й час! Віталій Труш знову зупинився за кілька кроків від залікової зони, ставши 44-м. Ну а Степану Кінашу поки що явно бракує швидкості на рівні дорослого Кубка IBU, щоб дозволяти собі неточності на рубежі – у кваліфікації він 77-й.
 
Два найкращі результати поки що на рахунку представників збірної Норвегії – Сверре Далена Аспенса та Александера-Фьєльда Андерсена. Та й взагалі норвежці пройшли кваліфікацію без втрат: усі шестеро їхніх представників відібралися у фінал, який відбудеться о 12:50 за київським часом.

Суперспринт. Кваліфікація. Чоловіки
1.  Сверре Дален Аспенс (0+0)  11:29,5
2.  Александер-Фьєльд Андерсен (0+0)  +1,7
3.  Лукас Фратцшер (0+1)  +3,1

23.  Денис Насико (0+2)  +36,2
25.  Андрій Доценко (1+1)  +38,7
43.  Віталій Труш (1+1)  +55,3
65.  Артем Тищенко (0+2)  +1:10,2
77.  Степан Кінаш (1+1)  +1:27,7
78.  Руслан Ткаленко (1+3)  +1:29,1

Повні результати гонки тут
Аналіз гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка IBU і Кубка націй IBU

Фото: Tumashov|IBU

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *