Справа Пен Шуай. WTA призупинила проведення всіх турнірів у Китаї – Спорт.ua

Глава WTA Стів Саймон офіційно повідомив, що Жіноча тенісна асоціація прийняла рішення призупинити проведення всіх турнірів у Китаї через скандальну справу з Пен Шуай.
 
«За повної підтримки Ради директорів WTA я оголошую про негайне призупинення всіх турнірів WTA у Китаї, включаючи Гонконг. Я не розумію, як я можу просити наших спортсменів змагатися там, коли Пен Шуай не дозволяють вільно спілкуватися і, схоже, на неї чинять тиск, щоб вона спростувала звинувачення в сексуальному насильстві. Враховуючи поточний стан справ, я також дуже стурбований ризиками, з якими можуть зіткнутися всі наші гравці та співробітники, якщо ми проведемо заходи у Китаї у 2022 році.
 
WTA зробить все можливе, щоб захистити своїх гравців. У міру того, як ми це робимо, я сподіваюся, що лідери всього світу продовжуватимуть виступати за справедливість для Пен та всіх жінок, незалежно від фінансових наслідків.
 
Якщо Китай не зробить кроків, про які ми просили, ми не можемо наражати на ризик наших гравців і персонал, проводячи заходи в Китаї. Лідери Китаю залишили WTA без вибору. Я, як і раніше, сподіваюся, що наші заклики будуть почуті і китайська влада зробить кроки для законного вирішення цієї проблеми», – повідомив Саймон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *