Степан КІНАШ: «Чемпіонат Європи для мене завершився перед спринтом» – Спорт.ua

Ще місяць тому наприкінці грудня минулого року 19-річний харків’янин Степан Кінаш перебував у чудовій фізичній формі та вважався одним із фаворитів майбутнього юніорського чемпіонату Європи. В той період Степан завоював дві медалі на етапі юніорського Кубку IBU і навіть свого часу очолював загальний залік турніру. Але з початком нового року подальша підготовка до Євро практично була зірвана, а після індивідуальних гонок та провалу української збірної у змішаній естафеті, Кінаш не вийшов на старт спринту.

– Степане, що сталося і чому ти не брав участь у спринтерській гонці? – цікавлюсь у спортсмена.
– Напередодні перед спринтом відчув себе недобре. Піднялася температура, заболіло горло і з’явився кашель. Тож я був змушений відмовитися від подальшого виступу на юніорському чемпіонаті Європи.

– Тест на коронавірус здавав?
– Так, він виявився негативним. І все ж таки застуда завадила мені виступати на цьому чемпіонаті і він для мене завершився достроково.

– Чи можеш прояснити ситуацію з тим, що відбувалося перед виїздом у Поклюку на етап юніорського Кубка IBU та на юніорський чемпіонат Європи?
– У мене, а також у Романа Боровика та Ганни Скрипко виник перебір днів перебування в країнах Шенгенської зони. Нам відкривали візи із затримкою, тому в Україні ми трохи затрималися. В підсумку до Поклюки ми з Романом прибули лише напередодні старту в індивідуальній гонці. Тож акліматизацію пройти не встигли. Щодо Ані, то вона взагалі захворіла і вирушила додому.

– Тим не менш, у довгій гонці з чотирма вогневими рубежами ти виступив непогано і зумів навіть опинитись у десятці найсильніших. Які відчуття були після того старту?
– Загалом, з огляду на всі обставини, я був задоволений. До того ж, з партнером по збірній України Віталієм Мандзиним ми опинилися поруч в підсумковому протоколі та показали приблизно однаковий результат. На жаль, все далі пішло не так, як нам хотілося.

– Що далі, які плани, адже попереду ще юніорський чемпіонат світу?
– В понеділок ми повертаємось до України. І вже цього тижня у Тисовці має пройти юніорський чемпіонат України. Поки не знаю, чи я зможу виступати на ньому, все залежатиме від самопочуття. А далі готуватимуся до чемпіонату світу, який має відбутися у США наприкінці лютого. Тут начебто з візами жодних проблем не має бути. Але, чесно кажучи, загадувати зараз щось дуже складно. Будемо сподіватися на краще і на те, що вдасться добре підготуватися до світовому форуму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *