Степаненко: Поле Арени Львів – просто жах. З цим треба щось робити – UA-Футбол

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко в ефірі ТК Футбол прокоментував нічию проти Боснії та Герцеговини (1:1) в матчі відбору ЧС-2022.

– Думаю, проблема була в тому, що при 1:0, коли грали від оборони, вибігали в контратаки, де потрібно було просто віддати хороший пас – і людина б поставила ногу в порожні ворота. Цього не вистачає, як не вистачало з фінами.

Було багато швидких вибігань два в три, а останній пас… А коли низько сідаєш, тут закидання в штрафну, якісь відскоки, удар – і м’яч у воротах. Над цим потрібно працювати.

– Цей результат справедливий за враженнями на полі?

– Думаю так. Не можемо сказати, що у боснійців не було моментів. Вони теж йшли вперед великими силами. Вони і зони великі давали для контратак.

Хотів би звернути велику увагу на стан поля. Хлопці, збірна грає не так часто у Львові. Потрібно щось робити з полями. Ми не можемо всі матчі проводити на “Олімпійському”, де хороше поле.

Чесно, жах. Ти не можеш зупинитися. Бачили, скільки разів хлопці ковзалися на рівному місці. Воно все в кочках. Треба щось робити. Ми хочемо грати на чемпіонаті Європи, а у нас одне поле хорошого рівня.


– Є претензії до поля?

– Звісно. Тому що воно не дуже хорошого рівня. Ми ще вчора звернули увагу на стан поля на першому тренуванні. Воно все в кочках, попросили його закатати. Це теж відіграє велику роль. У нас технічні футболісти, які можуть швидко втекти один в один за допомогою своєї кваліфікації. А м’яч дробить, стрибає – теж неможливо.

– Прокоментуй пропущений гол.

– Ми занадто низько сіли, був не один такий закид. Людина просто пробила, не дивлячись, і влучила у ворота. Потрібно швидше перемикатися і перебирати гравця. Потрібно було швидше накривати його.


Це легко сказати з камери. Але коли ти втомлений, йдуть закидання постійні, частка секунди, десь прогавив. Вважаю, найбільша проблема – ми низько сіли. Вони підключили фланги, високі футболісти, багато біжать в штрафну.

– Чому низько сіли?

– Думаю, це наша психологія не дуже хороша, яку хочеться поміняти. Тому що забили гол і сідаємо оборонятися відразу. Забили два, три, нехай потім люди думають.

Нам по зубах ця команда була. Це тиск, що потрібно виграти, тому сідали, намагалися зберегти 1:0.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *