Судаков: Не знаю, яким чином я опинився на Євро-2020 і не розумію, за які заслуги – UA-Футбол

Півзахисник донецького “Шахтаря” Георгій Судаков згадав свій виклик до національної збірної України на Євро-2020.

– Був розширений список із 36 футболістів, на Євро їде 26. Подивився на список та подумав, що я – лівий. Не знаю, як я там опинився, і не розумію, за які заслуги. Приїхав на збори, у нас були тести, почали тренуватись – розумію, що рівень високий, але можна конкурувати та пробиватися. Там травмувалися Коваленко, Жуніор, Шепелєв, Андрієвський, Коноплянка, ще хтось. Дивлюся – вже 30 людей, потім 28. Ось так поступово. Після спарингів був список, і я поїхав на Євро.

– Засмутився, що не вдалося зіграти?

– Так. Коли побачив групу розумів, що з Нідерландами – навряд чи, хоча тренувався непогано, думав, може десь випустять. З Північною Македонією, гадаю, мають випустити хвилин на 20. І весь час думки, що зіграю. У Андрія Миколайовича була одна обойма, і три-чотири гравці для ротації. На решту футболістів він не надто розраховував, і тому було без шансів. Я вже з цим змирився і розумів, що я попутник.

Була гра з Англією, 86-а хвилина і коли я стояв, м’яч не виходить – розумію, що зараз дебют на Євро, і не має значення, з ким, який рахунок.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *