Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна (№5 WTA) програла стартовий матч в рамках хардового турніру WTA 1000 в Монреалі.
У поєдинку другого раунду українка поступилася британці Йоханні Конті (№41 WTA).
Монреаль. Друге коло
Еліна Світоліна (Україна) – Йоханна Конта (Велика Британія) – 6:3, 3:6, 2:6
Спочатку все складалося непогано. У першій партії Еліни швидко повела з брейком, після чого трохи віддала ініціативу, але вчасно включилася. Конта після перенесеного ковіду не виглядала суперницею, яка може зупинити першу ракетку України. Можливо, так думала і сама Світоліна.
У трьох перших геймах другого сету на прийомі Еліна мала шанси брейканути, але кожного разу їй чогось не вистачало. А ось британка своїми шансами в восьмому геймі зуміла скористатися, під шумок забравши ще й шосте очко.
Це досить несподівано підкосило українську тенісистку, і у фінальній партії наполегливої боротьби не вийшло. Конта на превеликий подив повела з двома брейками, впевнено захищаючи свою подачу. За весь сет Еліна не заробила жодного брейкпойнта, заслужено програвши цю зустріч.
У поточному сезоні це вже п’ята поразка українки після виграшу першого сету. Раніше це траплялося набагато рідше. Втім, як і камбеки самої Еліни.
Це була шоста зустріч тенісисток, британка перемогла вперше.
У наступному раунді Конта зіграє проти американки Корі Гауфф (№24 WTA) або росіянки Анастасії Потапової (№100 WTA).
Раніше турнір покинула Даяна Ястремська.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.
Source: news.google.com