Такого український футбол давно не бачив: покер за тайм і всі голи – від Хобленка. Кривбас – Ужгород 5:0 – UA-Футбол

Ще перед матчем було зрозуміло, що “Кривбас” переможе. Справа була в рахунку. Його криворіжці якийсь час не могли відкрити. На заваді ставало блокування оборонців Ужгорода, потім і голкіпер Михайло Готра, який впіймав свою гру.

Так тривало до певного моменту: Андрій Мостовий вдарив з кута штрафного майданчика, кіпер Готра відбив перед собою, а тут найкращий гравець Першої ліги в серпні Олексій Хобленко грає головою на добиванні ще й у падінні – 1:0.

Другий гол трапився після подачі кутового від ще одного героя цього матчу – Артема Щедрого. Навіс на дальню штангу, а там знову Хобленко вривається з глибини і ногою замикає під дальню штангу – 2:0.

Як бачите із заголовка, підопічні Геннадія Приходька не зупинилися. Третій – знову кутовий від хавбека Щедрого. Цього разу Артем знайшов м’ячем Хобленка десь за 11 метрів від воріт. Той знову був за спиною всіх і знову замкнув ударом ногою – 3:0.

Закарпатці з таким перебігом подій не могли змиритися і пішли в атаку. Але знову пропустили. Нападник Кривого Рогу Денис Васін заробив штрафний, Щедрий розіграв із П’ятовим, навісив – і знову Хобленко, тепер вже попереду всіх. М’яч після удару головою вдарився об штангу, а вже тоді залетів у ворота – 4:0.

Насправді якби не голкіпер Готра, рахунок за підсумком першого тайму міг бути і 8:0.

Мабуть за забиті голи до кінця першого тайму Хобленку не раз діставалася “подяка” від суперників. Може тому вже на 58 хвилині його зняв з гри тренер Приходько. Та виглядає, що “Кривбас” просто побоявся йти далі із забитими голами. Віддали ініціативу “Ужгороду”.


Команда Блавацького провела в атаках десь з півгодини. Аж доки спершу не довелось замінити Івана Зотька (прийняв потужний удар головою), а тоді й взагалі Павло Тищук пробивав з кількох метрів і “Кривбас” врятував тільки захисник на лінії воріт.

Тут же відповідь. Артем Щедрий сам заробив кутовий, сам подав і Володимир Заїменко з ближньої штанги замкнув його ударом головою – 5:0. Ось вам і “аргентина-ямайка”.

Перша ліга, 8 тур

12.09.2021, 15:30


Місто Кривий Ріг, стадіон “Гірник”

Арбітр у полі – Дмитро Панчишин (Харків)

Кривбас (Кривий Ріг) – Ужгород 5:0

Голи: Олексій Хобленко (20, 26, 36, 42), Володимир Заїменко (83)

Кривбас: Богдан Сарнавський, Денис Балан, Володимир Заїменко, Іван Зотько, Андрій Мостовий, В’ячеслав Рябов, Олександр П’ятов, Олексій Хобленко, Роман Дебелко, Денис Васін, Артем Щедрий

На заміні: Роман Льопка, Драган Ловріч, Дмитро Фатєєв, Назар Маліновський, Дмитро Семенов, Ігор Яровой, Клім Приходько, Олексій Збунь, Олександр Горват, Микита Татарков


Тренер: Геннадій Приходько

Ужгород: Михайло Готра, Віктор Ряшко, Олександр Кобеляш, Олег Допілка, Олександр Савошко, Андрій Вискребенцев, Андрій Кохман, Віктор Хомченко, Вадим Ференцик, Микола Гайдучик, Василь Пиняшко

На заміні: Вадим Ющишин, Дмитро Сартіна, Володимир Дуран, Вадим Мердєєв, Павло Тищук, Сергій Машталір

Тренер: Богдан Блавацький

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *