“Такого за Шевченка не було”. Суркіс оцінив конфлікт Петракова і Караваєва – UA-Футбол

Президент “Динамо” Ігор Суркіс висловився про конфлікт тренера збірної України Олександра Петракова з захисником Олександром Караваєвим і півзахисником Русланом Маліновським.

“Я вважаю провальним був останній відбірковий цикл. Так, з Францією зіграли успішно, але не взяли ті очки, де повинні були взяти. Це в Казахстані. Зобов’язані були брати очки.

І потім звинувачуються мої ж футболісти, які повинні повернутися до мене. Не викликайте їх в збірну тоді. Не треба. Такого за Шевченка не було. Якщо цей футболіст не готовий – тренер просто його не включає до заявки. Але це мудрість тренера.

Читайте такожГравці збірної не підтримують Маліновського в ситуації з Петраковим – джерело

Не треба виносити на люди те, що повинно бути всередині колективу. Сьогодні образили Караваєва, а завтра можуть образити будь-якого іншого. Футболісти це все бачать. У мене безліч було розмов з моїми футболістами, але це все вирішувалося всередині колективу.

А тут мого основного гравця публічно ображають в пресі. Як його приводити до тями? Є речі, які я порадив би, ми з ним приблизно одного віку, не треба виносити сварки з хати.

Маліновський – провідний футболіст, потрібно знаходити спільну мову”, – сказав Суркіс.

Читайте такожМиколенко: Петраков така людина – що думає, те й говорить

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *