Топ-арбітр спровокував скандал – додав 7 хвилин, але чекав 19 і призначив вирішальний пенальті у ворота господаря ЧС — Футбол 24 – Футбол 24

П’єрлуїджі Колліна відправив іменитого поляка судити турнір у Катарі, але той не зміг уникнути скандалу. Вибух стався у поєдинку 1/2 фіналу, де господарі протистояли Алжиру.

Монзуль працюватиме на матчі фіналіста жіночої Ліги чемпіонів

“Лиси пустелі” тримали мінімальну перевагу із середини другого тайму, але Марциняк додав 7 хвилин. На останніх секундах Катар забив рятівний м’яч, який рефері чомусь довго обговорював з VAR. Нічого кримінального не знайшли, тому команди продовжили гру, морально готуючись до екстратаймів. Втім, Марциняк довго не давав фінальний свисток і дочекався аж 106-ї хвилини, щоб призначити пенальті у ворота господарів. Белаїлі реалізував “позначку” лише з добивання і приніс Алжиру путівку у фінал. Цікаво, що гості вбігли у карний маданчик до першого удару, але Марциняк навіть не думав обговорювати це порушення з VAR. Зрештою, фінальний свисток пролунав на 109-й хвилині.

Робота 40-річного поляка викликала величезний резонанс. Рефері підозрюють радше не у засуджуванні господарів майбутнього ЧС, а в можливому бажанні уникнути екстратаймів. Влітку Марциняк переніс коронавірус, через який був змушений пропустити Євро-2020. Шимон ще довго скаржився на проблеми із серцем та різкі напади втоми, тому цього разу міг просто поберегти себе у другорядному турнірі.

Кувейтський скандал української легенди: шейх проти Ступара і скасований гол Жиресса

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *