ТОТОВИЦЬКИЙ: «Ракицький зіграв за дубль, а потім роздав 5 тисяч доларів» – Спорт.ua

Півзахисник «Десни» Андрій Тотовицький згадав історію, як разом з Ярославом Ракицьким грав за дубль «Шахтаря».

«Пам’ятаю, коли я був в дублі «Шахтаря», Ярік Ракицький за нас пару матчів зіграв. Ми грали з «Зорею», вони в тому році як раз чемпіонами стали. Ми дуже добре грали, володіння 80 на 20, купу моментів не забили. Ракицький за нас тоді грав. Я жив з Кулачем на квартирі. Після гри засмучені. Дзвонить Ракицький: «Привіт, що робите? Приїжджайте в кафе, я з дружиною, повечеряємо разом». Ми приїхали, повечеряли. Він запитує: «Скільки у вас преміальні за гру?» Тоді, здається, 600 на виїзді і 400 доларів вдома були преміальні.

Він дістає пачку грошей і каже: «Вас 18 чоловік, роздасте тим, хто в складі по 400, хто на заміні – по 200». Каже: «Я сьогодні грав, кайфанув від гри». Там було більше п’яти тисяч доларів. Нам ніяково стало брати гроші. Він каже: «Пацани, я від себе, від чистого серця».

Була його дружина – Оля. Вона каже: «Якщо Ярік дає, значить це не просто так. Візьміть і роздайте гроші команді». Ми з Кулач наступного дня роздали всім.

Ярік класний пацан. Він ще бутси завозив. У нього, по-моєму, контракт c Nike був. Він привіз 15 пар, пацани розібрали», – сказав Андрій Тотовицький на ютуб-каналі Трендець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *