Тренер жіночої збірної України: «Ми ще далеко від нашої мети» – Спорт.ua

Головний тренер жіночої збірної України з баскетболу Срджан Радулович підбив підсумки 2021 року.

«Якщо згадувати кінець минулого відбору, то тоді на формування команди вплинув коронавірус. Ми не могли розраховувати на сім гравців основного складу. Довелося грати тими гравцями, які раніше не могли розраховувати навіть на потрапляння до розширеного списку. Ми все одно дуже добре зіграли, я був задоволений результатом, але, на жаль, різниця м’ячів не дозволила нам потрапити до Євробаскету. Хоча я вважаю, що за якістю гри та гравцями ми заслуговували бути на чемпіонаті Європи.

У матчі з Францією все вдалося. Все, що планували, у нас вийшло. Дуже складна гра. Завданням було зіграти як команда, побудувати гру довкола Аліни (Ягупової – прим.), стежити за темпом гри. Я задоволений тим, як дівчата зіграли і в захисті, і в обороні. Випадково нічого не трапляється, це робота на тренуваннях. З Фінляндією було складно, бо гра йшла через кілька днів після виснажливого матчу проти Франції. Можу сказати лише «браво» команді. Може, все виглядало не так яскраво, але дівчата видали відмінну гру, зіграли на максимумі.

Кожна гра важлива. Ми ще далеко від нашої мети, щоб розслаблятися і думати, що все зроблено. Потрібно йти крок за кроком і грати так, як ми це зробили проти Франції та Фінляндії. Якщо так буде, то впевнений, що все буде гаразд. Але ми не можемо собі дозволити розслабитись.

Це було велике задоволення працювати з командою. Дуже гарна атмосфера була на тренуваннях, і це вдалося перенести на гру. Я отримую задоволення працювати з цими гравцями та пишаюсь бути тренером цієї національної команди».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *