Тимановська пояснила чому боїться вертатися до Білорусі – Еспресо

Про це вона заявила в інтерв’ю для Tribuna-Білорусь, передає Еспресо.TV.

“Тому що я боюся, що в Білорусі мене, можливо, можуть посадити до в’язниці. Я не боюся того, що мене звільнять або виженуть з нацкоманди. Я турбуюся про свою безпеку. І думаю, що на даний момент в Білорусі для мене небезпечно”, – сказала легкоатлетка.

Водночас Тимановська наголосила, що жодним чином не порушувала білоруське законодавство.

“У тому-то й справа, що нічого не зробила, але при цьому мене позбавили права брати участь в бігу на 200 метрів і захотіли відправити додому”, – наголосила Христина Тимановська.

Читайте та слухайте також: “Замовкни й скорися”. Як чиновники Лукашенка тиснуть на бігунку Тимановську. АУДІО

Також вона каже, що вже “отримала шквал негативу” на державному ТБ Білорусі.

“Мені надсилали інформацію і відео. Що я можу сказати? Вже коли побачила, як про мене кажуть по ТБ, що каже Азаренко (один з провідних пропагандистів режиму Лукашенка – ред.) та інші репортери, то в мене зникла до них будь-яка повага як до чоловіків, тому що вони дозволяють відносно дівчини неприємні слова. Я ж нічого такого не зробила, нічого не сказала. Політику не чіпала”, – зазначила Тимановська.

Слід нагадати, що раніше Христина Тимановська разом з іншими опозиційно налаштованими спортсменами виступала з осудом насилля проти мирних білоруських протестувальників.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *